fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Harry a Meghan majú na krku ďalšiu prehru: Môžu si za to sami!

Princ Harry & Meghan / Twitter (@LouLouLa10)

Vojna vojvodkyni Meghan proti bulváru sa proti nej samotnej otáča stále viac. Súd sa totiž naďalej prikláňa na stranu novinárov, a experti dokonca Meghan vyčítali, že si za svoje problémy môže sama, píše portál Stars24.

Vojvodkyňa Meghan súdne bojuje s britským bulvárnym týždenníkom Mail on Sunday kvôli článku z roku 2019, kedy novinári zverejnili súkromný list manželky princa Harryho pre jej otca Thomasa.

Vydavateľstvo, ktoré za novinami stojí, sa ale pochopiteľne na súde bráni, a zatiaľ veľmi úspešne. Súd totiž rozhodol v mnohých bodoch obžaloby v prospech spomínaného týždenníku. Rozhodnutie pritom údajne padlo už v máji, súd ho len teraz potvrdil. A pre Meghan nedopadlo nijako dobre. Práve naopak.

Bývalý kuchár kráľovnej Alžbety prezradil jej osobitný jedálenský zvyk: Tomuto neuveríte!

Server insider.com uviedol, že Meghan s negatívnym verdiktom súhlasila, čo znamená, že musí zaplatiť všetky súdne trovy. A tie vyrástli v prepočte na zhruba 75 000 eur.

To ale nie je konečná! Meghan a Harry totiž vedú hneď štyri spory, zatiaľ sa však nezdá, že by mali nádej niektorý vyhrať. Podľa serveru totiž všetky smerujú k prehre.

Podľa expertov si však za to dvojica môže sama a svojím odmietavým postojom k médiám si ubližuje. Meghan sa súdi aj kvôli fotkám svojho syna, zatiaľ čo Harrymu vadia články o zrušení charity kvôli ponuke od Netflixu.

Únos Meghan a drsná naháňačka! Dráma ako z akčného filmu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info