HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Hana Zagorová (74) sa musí po prepustení z nemocnice opäť vrátiť! „Môže za to tá mrcha…“

Hana Zagorová / Facebook (Ondřej Pýcha)

Fanúšikovia o ňu mali pochopiteľne strach, a tak to sú práve oni, komu speváčka Hana Zagorová (74) posiela prvý odkaz po prepustení z nemocnice, informuje portál Blesk. Čo presne povedala?

Ešte nedávno sa všetci o Haničku báli, keďže bojovala s koronavírusom a kvôli vysokým horúčkam skončila dokonca v nemocnici. Keď sa vo štvrtok verejnosť dozvedela o jej prepustení do domáceho liečenia, bola to dobrá správa. Bohužiaľ to nie je tak jednoduché!

Teraz sa navyše speváčka sama ozvala: „Moji milí, ďakujem. Ani neviete, akú ste mi urobili radosť… Dnes ma priviezli na chvíľu domov, krása!!! Ale musím sa do nemocnice ešte vrátiť.“

Hana Zagorová je v nemocnici nakazená koronavírusom. Manžel je v domácej liečbe

Dôvodom sú pretrvávajúce zdravotné problémy. „Tá mrcha mi rozhodila krvinky, tak snáď sa umúdri. Cítim sa však lepšie. S láskou spomínam na nádherné koncerty 22. a 23.8., kde na mňa asi niekto tú mrchu vypľul,“ napísala na Facebook Zagorová, ktorá navyše celý život bojuje s ochorením krvi.

Patrila tak do ohrozenej skupiny, ale zdá sa, že zabojovala ako levica a „mrchu koronu“ vyhrať nenechala. Teraz sa ešte modlí za ostatných v podobnej situácii.

„Som rada, že som nikoho, ani z kapely, ani z mojich blízkych, nenakazila. Okrem Štefana, ktorý tu doma úspešne bojuje s horúčkami. Dúfam, že už to skončí, že sa čoskoro budeme počuť a uvidíme.“

„A ďakujem za Lucernu, vraj zostáva posledných 280 lístkov? Ste úžasní !!!! Som veľmi rada, že vás mám. Ďakujem, vaša Hanka,“ dodala na záver svojho odkazu na sociálnej sieti.

Koronavírus po Bílej a Zagorovej zasiahol aj Simonu Stašovú! Herečka stratila hlas

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info