fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Šokujúce oznámenie Kim Kardashian: Koniec po štrnástich rokoch!

Twitter (@Complex)

Je to tak! Toto bude pre rodinu Kardashianovcov rozhodne veľká zmena. Po štrnástich rokoch zmizne z televíznych obrazoviek reality show najznámejšej americkej prominentnej rodiny. Na svojom Instagrame to oznámila najslávnejšia zo sestier, videokazetou s intímnym obsahom preslávená, Kim Kardashian (39).

Vlastne sa ani nie je čomu veľmi diviť, píše portál Blesk. V posledných rokoch totiž postupne členovia Kardashianovcov odstúpili a odhlásili svoju účasť z natáčania. V pôvodnej verzii účinkovala matka a „manažérka“ Kris Jenner (64), jej vtedajší manžel Bruce Jenner (70), spoločné dcéry Kylie (23) a Kendall (24) aj deti z Krisinho prvého manželstva Kim, Kourtney (41), Khloe (36) a Robert (33).

V posledných rokoch však prestalo natáčanie baviť najmä Roba, ktorý mal dosť problémov sám so sebou aj s bývalou partnerkou. S tou sa totiž súdi o spoločnú dcéru.

Kanye West prišiel s myšlienkou kresťanského TikToku a ľudia na internete sa majú opäť na čom smiať

Po aspoň troške súkromia potom zatúžili aj Kourtney a najmladšia miliardárka na svete Kylie, ktorá sa vzápätí po dvadsiatke stala matkou malej Stormi (2), ktorú má s celosvetovo známym reperom Travisom Scottom.

S Bruceom, ktorý sa v priebehu rokov nechal preoperovať na ženu menom Caitlyn, sa zase dostali do konfliktu staršie Kardashianky. Z natáčania ho po tom, ako sa stal ženou, odstavili. A tak sa úspešná fabrika na peniaze pomaly, ale iste začala rozpadať.

„S ťažkým srdcom sme ako rodina dospeli k ťažkému rozhodnutiu rozlúčiť sa s reláciou Držte krok s Kardashians,“ oznámila Kim na svojom Instagrame.

View this post on Instagram

To our amazing fans – It is with heavy hearts that we’ve made the difficult decision as a family to say goodbye to Keeping Up with the Kardashians. After what will be 14 years, 20 seasons, hundreds of episodes and numerous spin-off shows, we are beyond grateful to all of you who’ve watched us for all of these years – through the good times, the bad times, the happiness, the tears, and the many relationships and children. We’ll forever cherish the wonderful memories and countless people we’ve met along the way. Thank you to the thousands of individuals and businesses that have been a part of this experience and, most importantly, a very special thank you to Ryan Seacrest for believing in us, E! for being our partner, and our production team at Bunim/Murray, who’ve spent countless hours documenting our lives. Our last season will air early next year in 2021. Without Keeping Up with The Kardashians, I wouldn’t be where I am today. I am so incredibly grateful to everyone who has watched and supported me and my family these past 14 incredible years. This show made us who we are and I will be forever in debt to everyone who played a role in shaping our careers and changing our lives forever. With Love and Gratitude, Kim

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Bez relácii Držte krok s Kardashians by som nebola tam, kde som dnes. Som neuveriteľne vďačná všetkým a za každého, kto mňa a moju rodinu sledoval a podporoval posledných neuveriteľných štrnásť rokov,“ útočí na city fanúšikov manželka repera a neúspešného prezidentského kandidáta Kanye Westa (43).

„Posledný sériu relácii odvysielame na začiatku budúceho roka 2021,“ uistila fanúšikov plastikami vylepšená hviezdička americkej reality show, ktorá je však na pozornosť ľudí a prítomnosť kamier natoľko zvyknutá, že len málokto pochybuje, že by si nenašla cestu, ako zostať vo svetle reflektorov.

Britney Spears vyhlásila svojmu otcovi vojnu: Moje peniaze už neuvidíš!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info