HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Hasiči zasahovali pri dopravnej nehode pri obci Dojč

Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva HaZZ v Senici prieskumom zistili, že ide o dopravnú nehodu, pri ktorej sa auto prevrátilo na strechu. FOTO TASR - KR HaZZ v Trnave

V pondelok predpoludním zasahovali hasiči pri dopravnej nehode na štátnej ceste II/500, ktorá sa stala v katastri obce Dojč v okrese Senica. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranárskeho zboru (HaZZ) Mária Zaťková.

Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva HaZZ v Senici prieskumom zistili, že ide o dopravnú nehodu, pri ktorej sa auto prevrátilo na strechu. „V dôsledku udalosti došlo k zraneniu dvoch osôb, ktoré sa nachádzali mimo vozidla. Príslušníci HaZZ v spolupráci s prítomnou posádkou záchrannej zdravotnej služby postihnutým osobám poskytli predlekársku prvú pomoc,“ uviedla Zaťková.

Na vozidle hasiči vykonali protipožiarne opatrenia a odstránili uniknuté prevádzkové kvapaliny. „Na miesto udalosti sa dostavili aj príslušníci Policajného zboru, ktorý dopravnú nehodu zdokumentovali,“ doplnila krajská hovorkyňa HaZZ.

Mladík odpadol v chate v Žiarskej doline, oživiť sa ho nepodarilo

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info