HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Zdenka Studenková konečne prehovorila: Pravda o zákrokoch na jej tele!

Zdena Studenková / Facebook (Slovenský šoubiznis)

Kvôli svojej „večne mladej“ pleti sa Zdena Studenková (66) stala terčom posmechu mnohokrát. Vraj je stará 4 tisíc rokov, navrhla pyramídy a pod.. Slovenská herečka si však z toho ťažkú hlavu nerobí a ďalej provokuje vyžehlenou tvárou, píše portál Aha!.

Hviezda komédie S tebou ma baví svet sa netají tým, že chodí na rôzne omladzovacie kúry a vrások sa zbavuje botoxom, konkrétnejšia ale už byť nechce.

„Starám sa o seba, pretože ma moja tvár živí. Samozrejme, že mám veľa nedostatkov na svojom tele, ale nikomu do toho nič nie je. Som na seba dosť prísna, ale jednu vec viem iste, nikdy by som si nenechala siahnuť na prsia,“ zverila sa herečka.

Zdena Studenková sa stala terčom krutých žartov

„Aj keď už nie sú také ako v dvadsiatich, ale nemám rada veľké prsia, a tie moje sa mi páčia. Stačí krásna bielizeň,“ dodáva so smiechom Zdenka, ktorá s priateľom vyrazila do Prahy.

„Sme tu už od pondelka a je to tento rok naša prvá a posledná zahraničná cesta. Moc sme si to tu užili, navštívili veľa priateľov, prešli si Hradčany a dobre sa najedli v reštauráciách. Obaja Prahu milujeme, ale už ideme domov, pomaly sa vraciame do práce,“ pochválila sa Studenková, ktorú čaká návrat na divadelné javiská a tiež natáčanie prvej zo siedmich častí seriálu.

Neľútostná rana pre Daru Rolins: Podvodníci zdierajú jej fanúšikov o veľké peniaze!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info