HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Koronavírus u Vémolovcoch: Lela Ceterová opísala súčasný stav dcérky Lili

Karlos Vémola s rodinkou / Facebook (Feferonka Fight Team)

Dcérka MMA zápasníka Karlosa Vémolu (35) a jeho partnerky Lely Ceterovej (30) už je na tom oveľa lepšie. Mamička malej Lili mala veľký strach nielen o ňu a o seba, ale aj o svojho „Terminátora“. Ceterová si však môže vydýchnuť, pretože je zrejme to najhoršie za nimi, píše portál Extra.

„Deň šiesty. Ako ja som rada, že už nemáme teplotu,“ vydýchla si Lela a natočila maličkú Lili, ako sa hrá. U Vémolovcoch bol potvrdený koronavírus už na začiatku týždňa a vyzeralo to, že s malou budú musieť aj do nemocnice.

Osemmesačné dievčatko sa potýkalo s vysokými horúčkami. Pre Ceterovú boli jej bolesti hlavy a hrdla spoločne s kašľom úplné nič oproti horúčkam, ktoré mala jej dcérka. Nakoniec však môžu rodičia zostať pokojní. Lela svojich priaznivcov každý deň informovala o tom, aký je ich zdravotný stav a predtým aj priznala, že sa cíti ako prejdená parným valcom a potrebovala by sa poriadne vyspať.

„Cítim sa, ako keby mi po tele prešiel nejaký valec. Ale my mamy si nikdy nemôžeme priznať, že sme choré a že nám niečo je,“ zavtipkovala Lela.

Dobre známy MMA zápasník Karlos Vémola už na začiatku týždňa prišiel s nepeknou novinkou o tom, že sa nakazil koronavírusom. A pretože sa nakazili aj jeho dievčatá, Lela s maličkou Lili, na zápas s Václavom Mikuláškom, známym tiež pod prezývkou Baba Jaga, nemá ani pomyslenie.

Karlos Vémola sa nakazil koronavírusom! Najočakávanejší zápas je v ohrození

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info