HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Modelka prespala u Jágra, teraz je tehotná: Bude to hokejista!

Facebook (New Jersey Devils) (Under Armour) / Fotokoláž: Redakcia HD

Modelka Lucie Kovandová sa stane mamičkou, v týchto dňoch totiž na sociálnej sieti oznámila tehotenstvo. Podľa jej slov príde na svet malý hokejista, otcom je totiž známy extraligový útočník, informuje portál Stars24.

Luciu Kovandovú ešte viac ako titul Českej Miss World 2013 preslávilo, že pred rokmi prinajmenšom prespala u legendárneho Jaromíra Jágra. Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že má pre hokejistov naozaj slabosť.

S jedným totiž čaká dieťa, čo oznámila tento týždeň na sociálnej sieti. „To najkrajšie, čo teraz prežívame! Som tak vďačná a šťastná! Budeme rodina,“ uviedla na Instagrame. Otcom zatiaľ nenarodeného dieťaťa je útočník brnenskej Komety Petr Holík.

Ako naznačila fotografia, ktorú modelka zverejnila, pohlavie dieťaťa je už známe a o jeho športovej budúcnosti už nastávajúci rodičia rozhodli. Na snímke totiž visí oblečík s nápisom: „Budem hokejista ako otecko.“

Kovandová a Holík samozrejme ihneď dostali veľa gratulácií, avšak spomínaný Jágr medzi ich autorov chýbal. To ich však bezpochyby netrápi.

Česká speváčka Zelenková ulovila Jaromíra Jágra: Je to krásny chlap, tvrdí

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info