HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Miss Slovensko ohrozil Covid-19! Návrhár Cibulkovej či Verešovej je na zrútenie

Zdroj: Facebook (MISS Slovensko)

Panika pred piatkovým finále Miss Slovensko 2020 poriadne gradovala! Niekoľko účinkujúcich má pozitívny test na Covid-19, teda došlo k zásadným zmenám. Organizátori vrátane riaditeľa súťaže Michaela Kováčika do včerajšej noci rokovali o tom, ako vlastne súťaž udržať a odvysielať, informuje portál Blesk.

Televízia a organizátori Miss Slovensko ešte vo štvrtok počítali s prísnymi opatreniami a do noci jednali o tom, ako súťaž uchopiť. Ale skoro ráno všetkým pozvaným prišla SMS od riaditeľa súťaže Michaela Kováčika.

„Z dôvodu ochrany Vášho zdravia a prevencie proti ochoreniu Covid-19 Vám bohužiaľ musíme oznámiť, že Miss Slovensko sa bude konať bez prítomnosti divákov v sále. Priamy prenos Miss Slovensko odvysiela TV JOJ 14. 8. 2020 od 20:30. Prosím, podporte naše finalistky. Srdečne ďakujem.“

Zaujímavosti zo sveta Oscarov alebo čo ste možno nevedeli!

Je teda jasné, že situáciu okolo finálového večera nikto neberie na ľahkú váhu a všetci z toho majú vrásky na čele. Už to, že pôvodne plánované finále malo byť v apríli, ale kvôli vládou nariadenej karanténe sa presunulo na august, vypovedá o nemalých komplikáciách.

Už začiatkom týždňa organizátori oznámili, že nebude afterparty, ale iba finálový večer so všetkými prísnymi opatreniami. Ale ani to nestačilo, pretože sa v priebehu 24 hodín pred prenosom objavili pozitívne testovaní účinkujúci, medzi nimi aj tanečnica Dary Rolins (47).

Módny návrhár Michael Kováčik je vo funkcii riaditeľa súťaže krásy prvý ročník a nie je to pre neho ľahká situácia. V Česku aj na Slovensku je veľmi žiadaný u slávnych žien, ako je manželka českého premiéra Monika Babišová, oblieka Simonu Krainovú, Andreu Verešovú alebo tenistku Dominiku Cibulkovú.

Lucie Bílá prehovorila o svojom ex: Sme 20 rokov v dennom kontakte! Kvôli čomu?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info