HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER NÁZORY

Kotleba, komsomolci a ohrozená zvrchovanosť Slovenska

komsomolci propaganda
Ilustračný obrázok © Shutterstock

Na Slovensku sa dnes stali rôzne neuveriteľné veci. Po Piešťanoch pobehovala živá zebra ako zo Safari. Mičovskému nefunguje ministerstvo a Kotlebovi Facebook vymazal video.

To, že nová vláda vôbec nebola pripravená vládnuť a po takmer polroku ani len nepreukázala najmenšiu schopnosť sa tejto úlohy zhostiť, je smutná správa pre Slovensko. Ale to, že „vodcovi“ Mariánovi Facebook zmazal video s jeho názorom, je už ale vážny útok na suverenitu nášho štátu.

Aj keď tento fúzkatý pán má naozaj poväčšine nebezpečné názory, tentokrát sa ho treba zastať a spozornieť. Nie preto, žeby bol jeho názor akokoľvek prijateľný. To vôbec nie. Spozornieť treba preto, že ide o riadne zvoleného poslanca NRSR s politickým mandátom. Nuž a poslancovi zákonodarného zboru, zvrchovanej Slovenskej republiky, len tak svojvoľne začne cenzurovať jeho názor nejaký nadnárodný supermonopol na šírenie informácií.

O informačnom supermonopole v USA (Valentin Katasonov)

Cudzia firma, podnikajúca na území zvrchovaného štátu, sa rozhodne, že názor, ktorý sama posúdi ako nevhodný, môže byť pokojne cenzurovaný. Facebook si tak pomaly ale isto uzurpuje stáť nad zákonmi našej krajiny. Považuje sa za viac ako parlament, alebo vládu. On sa rozhodol, aký názor je prijateľný a on sa rozhodol cenzurovať.

Nuž a tu sa dostávame azda k najväčšiemu problému súčasnosti. Ani parlament, ani vláda Slovenskej republiky a už vôbec nie nejaké zákony zvrchovaného štátu, nedokážu zabrániť tomuto supermonopolu, aby porušoval základné ľudské práva a Ústavu SR. Ústava Slovenskej republiky totiž hovorí jasne „Cenzúra sa zakazuje.“ (Oddiel 3, čl.26, ods.3)

Google ako Ministerstvo Pravdy Nového svetového poriadku (Vladimír Prochvatilov)

Lenže Facebook cenzúruje Kotlebu. Blokuje Blahu. Obmedzuje šírenie správ magazínu Zem a vek. A keďže títo sú označení ako „konšpirátori“, tak sa tým radšej netreba zaoberať. Pseudoliberálna mašinéria novodobých komsomolcov sa rozhodla určovať v spoločnosti, čo je a čo nie je správny názor. No a to je azda nebezpečnejšie ako samotné názory pána Kotlebu. Fanatizmus progresívnej vlny dezorientovaných liberálov ani len netuší, do akej temnoty tieto ich stupídne aktivity smerujú.

Pamätníci by vedeli hovoriť o dobe, kedy tu bol povolený iba jeden „správny“ názor. Bola to doba, ktorú sme masovo odmietli. Doba, kedy tu bola cenzúra nastolená. Obdobie, v ktorom rovnako sfanatizovaní komsomolci udávali kdekoho za jeho „nevhodný“ názor. Tá doba je už preč a nová generácia nič netušiacich aktivistov akosi podvedome prahne po jej znovunastolení. Ibaže vedúcu úlohu už nebude zohrávať nejaká komunistická mašinéria, ale supermonopoly na šírenie informácií.

Tie nám však napokon dovolia mať iba ak tak názor na tú zebru, čo včera pobehovala po Piešťanoch.

Alternatívne weby zarábajú na reklame desiatky tisíc. Mainstream sa ich snaží zničiť

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info