HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Adopcia dieťaťa? Adela Banášová má veľké rodinné plány!

Adela Vinczeová (Banášová) / Facebook (Namasté)

Adela Vinczeová v októbri oslávi okrúhle 40. narodeniny, mamičkou sa však stále ešte nestala. S manželom Viktorom ale premýšľajú o tom, že by to radi zmenili. Je v hre aj adopcia dieťaťa?

Ako píše portál Stars24, nie je žiadnym tajomstvom, že Adela Vinczeová (za slobodna Banášová) majú s manželom Viktorom problémy s počatím dieťaťa. V médiách sa pomerne často rieši, či si známy pár niekedy založí rodinu.

Momentálne sa hovorí predovšetkým o možnosti adopcie. Ako priznala sama populárna moderátorka, s partnerom o nej naozaj premýšľajú. „Sme v prípravnej fáze a stretávame sa s psychologičkou,“ prezradila portálu Nový Čas.

Pyšná mamička Monika Bagárová: Ako je možné, že jej dvojmesačná dcérka už zarába?

Stretnutie s odborníčkou si pochvaľuje. „Veľmi nás to baví. Veľa sa bavíme o našich vnútorných nastaveniach a našich detstvách. Otvára nám to nové svety poznania seba samého a aj poznania sa navzájom,“ konštatovala.

Podľa moderátorky ide o obohacujúci proces napriek tomu, že sa zatiaľ pre adopciu nerozhodli. „Určite nám to veľa dáva. Vlastne sa čudujeme, že týmto neprechádzajú všetky páry, ktoré plánujú mať deti. Myslím, že by sa to mnohým hodilo,“ dodala Vinczeová.

Mamička Dominika Cibulková sa ukázala v plavkách

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info