HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Bude Freddie Mercury ešte raz na striebornom plátne? Queen pripustili, že je to možné!

Twitter (@dev_and_more)

Fanúšikovia kapely Queen majú nádej, že Freddieho Mercuryho uvidia na filmovom plátne ešte raz! Jeden z muzikantov z legendárnej kapely pripustil, že pokračovanie úspešného filmu zostáva na stole, informuje portál Stars24.

O kapele Queen a jej slávnom frontmanovi Freddiem Mercurym vznikol v roku 2018 film Bohemian Rhapsody, ktorý sa stal celosvetovým trhákom. V nasledujúcom roku dokonca pozbieral štyri Oscary. Išlo teda nepochybne o obrovský úspech.

Preto sa prakticky ihneď začalo hovoriť o možnom pokračovaní snímky a špekulácie na túto tému sa objavujú dodnes. Členovia skupiny dokonca priznali, že prebehlo isté rokovanie. „Musel som povedať nie,“ zveril sa časopisu Rolling Stone bubeník Roger Taylor s tým, že potrebuje ešte aspoň rok odstup.

Queen sa dočká obrovskej pocty! Zatiaľ sa to podarilo len Beatles a Pink Floyd

„Ten film bol obrovský hit. Boli sme tým potešení, samozrejme. Myslím, že nechcem, aby sa na nás ľudia pozerali tým pohľadom, že chceme znovu zarobiť. Musel by som mať naozaj veľmi dobrý scenár, aby to fungovalo,“ konštatoval hudobník.

Námety z histórie kapely po roku 1985 sa pritom ponúkajú. „To je pravda. Ak niekto príde s geniálnym plánom, možno o ňom popremýšľame,“ dodal Taylor, podľa ktorého sú pokračovania trhákov „nebezpečným teritóriom“.

Ako vyzerá a žije neporaziteľná bojovníčka Xena 20 rokov od natáčania?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info