HLAVNÝ DENNÍK
KRIMI SLOVENSKO

Nezvestného mladého muža našli mŕtveho (aktualizácia)

Foto: TASR

Nezvestného mladého muža, po ktorom v Kremnici a jej okolí pátrali od pondelka (3. 8.), našli včera mŕtveho.

Polícia na sociálnej sieti informovala, že 22-ročného muža z Kremnice našli v utorok podvečer bez známok života.

„K príčinám jeho smrti ako ani ďalším okolnostiam nebudeme z dôvodu citlivosti prípadu a pre prebiehajúce procesné úkony poskytovať viac informácií,“ uvádza Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.

Epidemiológovi vytkli, že išiel do Chorvátska. Podľa neho nie je dôležité miesto, ale spôsob

Aktualizované 5.8 o 10.33. hod.:

Po nezvestnom mužovi, ktorý odišiel na prechádzku do prírody mimo Kremnice v pondelok (3. 8.), pátrali v teréne okrem policajtov aj horskí záchranári. Horská záchranná služba (HZS) informovala, že do pátrania nasadila 17 profesionálnych záchranárov, deväť služobných psov a 18 dobrovoľných zmluvných záchranárov HZS. Pri pátraní pomáhala aj vrtuľníková posádka letky Ministerstva vnútra SR.

„V spolupráci s poľskými záchranármi z TOPRu bol skúšobne pri pátraní využitý aj prístroj na vyhľadávanie mobilného telefónu. Boli prepátrané lokality Kremnický štít, Jastrabia skala, Nevoľné, Dolná Ves, Bartošova Lehôtka, Ihráčsky potok, Veterné, Dolná Klapa, Zákľuky,“ doplnila HZS.

Telo mladého muža bez známok života našli v lesnom poraste nad chatovou oblasťou mesta Kremnica v utorok vo večerných hodinách.

Na Slovensku pribudlo 49 nakazených novým koronavírusom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info