fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Martin Harich zo SuperStar mal nepríjemnú dopravnú nehodu v Alpách

Instagram (@hartin_marich) / Fotokoláž: Redakcia HD

Po znovuotvorení hraníc a uvoľnení niektorých opatrení proti Covid-19 využili príležitosť vyraziť do zahraničia aj niektorí umelci. Spevák a bývalý finalista SuperStar Martin Harich (25) sa zúčastnil týždennej návštevy rakúskych Álp, kde utrpel nešťastnú autonehodu, informuje portál Super.

Cesta do Álp sa nezaobišla bez komplikácií. Harich, ktorý je známy aj svojím vzťahom s kolegyňou Celeste Buckingham (25), mal nepríjemnú autonehodu. Do jeho auta narazilo ďalšie vozidlo, čo jeho cestu do alpskej krajiny prinajmenšom skomplikovalo. Našťastie to odniesli len plechy a spevák s oblepeným zadným sklom a čiastočne vyklepanými dverami kufra dorazil bez zdravotných komplikácií.

V Rakúsku si následne spolu s ďalšími umelcami užil hory, ich výhľady, múzeá, skalné tiesňavy, horské jazerá, lanovky, medené bane alebo termálne pramene. Martin si dokonca so svojím sprievodom odskočil do vedľajšieho kúpeľného mesta Zell am See, aby si zahrali na ulici pre miestnych obyvateľov. A zožali vraj veľký úspech…

Zoznam jej milencov je dlhý ako týždeň pred výplatou: S kým randila Agáta Prachařová?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info