HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Vždy žhavá Dara Rolins prvýkrát odhalila tvár bez retuše: Nie som dokonalá! (FOTO)

Dara Rolins / Facebook (Dara Rolins)

Spevácku bohyňu Daru Rolins (47) fanúšikovia ospevujú za jej dokonalú postavu a celkový vzhľad. S blížiacou sa päťdesiatkou treba uznať, že vyzerá naozaj skvostne. Ani ona ale úplne nepopiera nemilosrdný zub času a tak verejnosti odhalila tvár v celej jej kráse, píše portál Blesk.

Dara síce koncom tohto roka oslávi 48. narodeniny, málokto by jej však tento vek skutočne hádal. Postavičkou bez gramu tuku navyše a pevnou ako skala je speváčka už roky preslávená a s pribúdajúcimi rokmi sa na tom stále nič nemení. Kde si však fanúšikovia všimli, že často dokáže tak trochu „klamať“ realitu, je na jej tvári, ktorá pôsobí na mnohých fotkách ako z porcelánu a bez jedinej vrásky.

„Viem, že mi občas pod fotky z časopisov píšete, že to s tou retušou preháňam. Za A: retušou prebehne KAŽDÁ titulka, nielen tá moja, je to pravidlo, ustálený zvyk, spoločenský úzus v mediálnom svete, či sa to niekomu páči alebo nie. A ja, my, ktorí sa na titulkách objavujeme, máme so spôsobom, ako veľmi, čo presne, s výberom fotiek a ich následnou retušou pramálo spoločného. Je to v prvom rade voľba redakcie a v neposlednom rade v moci fotografa,“ vysvetlila Dara kritikom na Instagrame.

„Viem a chápem, občas si aj ja pripadám príliš dokonalá. Myslím na niektorých fotkách. A ani omylom nie som. Dôverne poznám všetky svoje prednosti aj chyby. O správnom uhle, kúzle svetla a okamihu ani nehovorím… Ani mňa nebaví dívať sa na preretušované, prefiltrované krásky, ktoré potom s realitou nemajú nič spoločného,“ kajá sa speváčka, ktorá sa na sociálnych sieťach rada vystavuje a trhá si tak svoje plody práce za poctivé roky drilu plného cvičenia a zdravej odľahčenej stravy.

Teraz sa ale v súvislosti so svojimi slovami rozhodla zverejniť aj fotografie, ktoré žiadnou retušou ani filtrami očividne neprešli. A treba podotknúť, že prirodzenú Daru, so známkami prvého starnutia v tvári, fanúšikovia dokázali skutočne oceniť.

Trojka v posteli? Dara Rolins prezradila, čo robí v noci!

„Takto vyzerá bytosť, ktorá je nádherná aj vnútri,“ znie nadpozemská chvála jedného zo sledujúcich. „Pani Rolins, vyzeráte skvele a hotovo,“ zložil speváčke poklonu ďalší fanúšik. „Si úplne nádherná, tieto fotky sú top, si to proste ty,“ rozplýval sa ďalší priaznivec a zďaleka nebol sám, kto ocenil Darinkinu prirodzenú krásu.

Mária Čírová porodila: Neuveríte, aké meno dostalo jej tretie dieťa!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info