fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Policajti zatkli majiteľov telocvične v New Jersey, ktorí sa vzpierali rozkazu guvernéra, že ju majú zatvoriť (VIDEO)

Polícia zatkla majiteľov telocvične / Screenshot Facebook

Dvaja majitelia telocvične v New Jersey v pondelok zažili ranné prekvapenie, keď ich polícia zatkla za to, že ju udržiavajú otvorenú aj napriek tomu, že je to v rozpore s nariadením guvernéra Phila Murphyho, informuje portál RT.

Atilis Gym v Bellmawr, New Jersey, bol bodom kontroverzie v ťažkom období medzi občianskou slobodou a verejnou bezpečnosťou, pretože majitelia Ian Smith a Frank Trumbetti v máji znovu otvorili svoju telocvičňu, pričom uviedli, že prinútenie na jej odstavenie porušuje ich ústavné práva. Každý z nich čelí obvineniu zo štvrtého stupňa pohŕdania súdom, prekážky a porušenie zákona o kontrole katastrof.

Odvtedy boli obaja muži prepustení. Avšak obaja odmietli opustiť telocvičňu dobrovoľne, keď pre nich pondelok ráno prišla polícia, a následne na to boli obvinení, uviedla prokuratúra okresu Camden.

Telocvičňa Atilis zverejnila videonahrávku o zatknutí a vydala vzdorné vyhlásenie na Facebooku: „Vitajte v Amerike 2020, kde je kŕmenie vašej rodiny a postavenie za vaše ústavné práva nezákonné.“

Welcome to America 2020, where feeding your family and standing up for your Constitutional rights is illegal. @govmurphy flexing his little tyrant muscles finally – only took him 70 days. Officers from the county sheriffs entered the premises without a warrant or adhering to the signage posted on the door requesting they call first. They took Frank and I away and boarded up our private place of business. This is gonna be fun in court. If this doesn’t alarm you, you’re part of the problem. Please share and repost, let’s make these idiots answer for their power trip.

Uverejnil používateľ Atilis Gym, Bellmawr, NJ Pondelok 27. júla 2020

Keď ministerstvo zdravotníctva vydalo príkaz na odstavenie telocvične, spoločnosť Atilis presunula vybavenie na parkovisko a usporiadala vonkajšie cvičenia. Cvičenie sa 4. júla presunulo dovnútra, ale sudca v piatok rozhodol, že Smith a Trumbetti pohŕdajú súdom, tak udelil povolenie na uzamknutie telocvične.

Pentagon zverejní utajované informácie o UFO

Majitelia sa rozhodli zabarikádovať dvere telocvične a zostať vo vnútri, aby sa zabránilo jej zatvoreniu. Autorka BJ Dowlenová povedala, že bola v telocvični cez noc, pričom pracovala na knihe s majiteľmi a bola svedkom „roja“ policajtov a dôstojníkov, ktorí „prerazili dvere“ začiatkom pondelka, aby zatkli Smitha a Trumbettiho.

Americký generálny prokurátor tvrdí, že anarchisti transformovali „legitímne protesty“ na chaos a deštrukciu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info