HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Porotca SuperStar Paľo Habera: Jeho ročný príjem predstavuje riadny balík!

Pavol Habera / Facebook (Silvi Production)

Biedou rozhodne netrpí. Pavol Habera (58) si vďaka SuperStar, ktorá sa ako jedna z mála relácií vysielala aj počas koronavírusovej krízy, prišiel na poriadny balík, informuje portál Blesk.

Ako nekompromisný kat zasadá slovenský spevák v porote česko-slovenskej talentovej súťaže už od roku 2004. Ani tento rok tomu nebolo inak.

Porotcovské kreslo sa mu zmenilo v zlatu baňu! „Habera za tento ročník speváckej súťaže inkasoval 180 000 eur,“ informoval o jeho honorári Nový Čas. Táto obrovská suma sa tiež odrazila na príjmoch jeho firmy, ktorá vykazuje nárast tržieb o 158%!

Firma zaoberajúca sa zábavnou činnosťou a voľnočasovými aktivitami si tak prilepšila až o stovky tisíc eur. Podľa verejne dostupných údajov ide dokonca až o pol milióna eur. Ešte v roku 2018 mal spevák 340-tisícové tržby, ktoré však podľa najnovšieho daňového priznania vzrástli na neuveriteľných 876 000 eur!

Daniela Peštová uzemnila fanúšičku: Nečakaný slovný útok si Haberova manželka len tak nedá!

Z toho má Habera čistý zisk až 133 969 eur. Červeným číslam sa jeho firma vyhýba a niečo ako straty umelec vo svojom biznise vôbec nepozná. K prosperujúcemu podnikaniu mu ale pomohli aj obľúbené koncerty, ktoré so svojou kapelou Team pravidelne pred karanténou organizoval.

Miliónové zárobky Habera investuje hlavne do nehnuteľností. Druhý domov si s modelkou Danielou Peštovou (49) a ich deťmi zariadili v prepychovej vile na Floride. Podľa informácií z tamojších katastrálnych registrov za novostavbu zaplatili celkovo 355 tisíc dolárov. Podľa realitných maklérov je však potrebné brať do úvahy aj ročné náklady na prevádzku a služby spojené s bývaním na golfovom ihrisku, ktoré môžu každoročne vyjsť až 20 000 eur.

Prestrelka Ivany s Dominikou! Namiesto uctenia Gottovej pamiatky padali ostré slová..

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info