Opitý Kremničan poškodil autom stromy aj strechu domu (foto)
29 | 06 | 2020 I TASR
 

Výsledkom desivo vyzerajúcej nehody boli traja zranení a majetkové škody.


Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinila polícia 30-ročného muža z Kremnice, ktorý opitý autom narazil do stromov, poškodil plot, strechu na dome a zranil troch spolujazdcov.

Ako informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici na sociálnej sieti, v sobotu (27.6.) ráno jazdil po ulici Banská cesta, neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a zišiel mimo vozovky, kde dostal šmyk.

Prešiel cez protismerný jazdný pruh, narazil do stromu a do oplotenia rodinného domu. "Plot prerazil, autom sa prevrátil cez strechu a narazil do ďalšieho stromu, ktorého koruna poškodila strechu rodinného domu," opisuje polícia.

Pri nehode sa zranili traja spolujazdci. Vodič pri dychovej skúške nafúkal 1,88 promile alkoholu.Foto: Facebook - Polícia SR Banskobystrický kraj

Dvaja vodiči si neďaleko Šale urobili preteky na ceste prvej triedy
Dvaja vodiči osobných vozidiel si v sobotu (27. 6.) urobili preteky na ceste prvej triedy medzi obcami Trnovec nad Váhom a Jatov. Povolenú rýchlosť 90 kilometrov za hodinu prekročili o vyše 70 kilometrov. Čítať ďalej
29 | 06 | 2020 | TASR