HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Michal David oslávi 60. narodeniny až na konci septembra

Michal David. FOTO TASR

Spevák a hitmaker Michal David oslávi v tomto roku svoje životné jubileum. A nebude ho oslavovať sám. Oslava jeho 60. narodenín prebehne vo veľkom štýle v najväčšej koncertnej hale v Česku, v O2 aréne. Informuje portál topvip.

Vzhľadom k výskytu ochorenia Covid-19 a nariadenia českej vlády zo 14. apríla 2020 o zákaze konania kultúrnych podujatí a koncertov kde sa shromaždí nad 50 osôb boli stanovené nové termíny koncertov. Koncerty sa uskutočnia v dňoch 29. 9. 2020 a 30. 9. 2020. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti na nové termíny a netreba ich vymieňať.

Michal David oslávi nielen svoje okrúhle narodeniny, ale zároveň aj 40 rokov pôsobenia na českej hudobnej scéne. „Bude to jedna veľká párty, ako je už u mňa v O2 aréne zvykom. Ako viete, tak tieto koncerty sprevádzajú vždy nejaké české alebo zahraničné hviezdy.

Česko sa môže vrátiť do normálu v júni, tvrdí Babiš

V roku 2010 na oslave mojich 50. narodenín to bola plejáda asi všetkých najväčších hviezd z českej popovej scény a mojich muzikálov. V roku 2015 pri oslave mojich 55. narodenín vystúpil s hodinovým programom DJ Bobo. A aj tento rok na mojich šesťdesiatinách sa máte na čo tešiť. Opäť môžete očakávať show s mojimi najväčšími hitmi, „sľubuje Michal David.

Fanúšikovia sa tak môžu tešiť predovšetkým na preverené hity tohto úspešného speváka a hitmakera. Michal David si však pozval tiež svojich hostí, ktorí to s ním v O2 aréne poriadne roztočia. Hlavným hosťom bude svetovo známa americká skupina Village People, ktorú všetci poznajú predovšetkým vďaka hitu YMCA.

Ďalej sa vráti do Česka talianska skupina Damichi s Chiara Grill a Davidom Mattiolim. Vystúpi tiež speváčka Lucie Vondráčková. Celý koncert bude moderovať Leoš Mareš. Po skončení hlavného koncertu sa na pódiu objaví DJ Andrea Pomeje a fanúšikovia môžu pokračovať v zábave a tanci pri tejto afterpárty.

Eva Holubová v čase pandémie pomáha bezdomovcom

Michala Davida bude sprevádzať kapela Kvarto, ktorú fanúšikovia mohli vidieť v minulom a tomto roku na všetkých jeho koncertoch v rámci Open Air Tour.

„Kapelu Kvarto som angažoval pred dvoma rokmi na mojej prvej Open Air Tour ako moju novú sprievodnú skupinu. Aj keď sa už so mnou táto kapela v O2 aréne predstavila pred dvoma rokmi na večierku s Impulzom, kde sme spoločne zahrali môj megamix najväčších hitov, nebol to môj sólový koncert. Takže až teraz ju fanúšikovia v O2 aréne uvidia a budú počuť prvýkrát v plnej paráde. Kapela Kvarto sprevádza na tomto koncerte všetkých avizovaných hostí, vrátane Village People z USA. Chystám ešte pár ďalších prekvapení v rámci týchto dvoch koncertov. Ale tie si zatiaľ nechám pre seba,“ doplnil Michal David.

Jan Kraus bude kvôli koronavírusu bez divákov. Prvýkrát za jedenásť rokov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info