fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
PORADŇA SLOVENSKO

Denný horoskop 07.04.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Baran

21.03- 20.04

Budete sa cítiť nepokojne, keďže Mars, Urán a spln ovplyvňujú vašu temperamentnú stránku. Ak sa budete zaoberať náročným projektom, budete menej náchylní k tomu, aby ste boli rušiví.

Býk

21.04- 21.05

Spln aktivuje vašu zónu pohody a poukazuje na výber stravovania a životného štýlu, ktorý môže zhoršovať vaše zdravotné problémy. Takže je ideálny čas dať zlé návyky bokom.

Blíženci

22.05- 21.06

Spln dodáva energiu vašej zábavnej zóne. Je preto vhodný čas nakupovať online, pozerať najnovšie televízne seriály alebo čítať novú knihu od obľúbeného autora. Je dobré sa pustiť do kreatívnych projektov.

Rak

22.06 – 23.07

Ak ste v očarujúcej nálade, všetci budú očarení. Ak ste mrzutí, budú ľudia okolo Vás tiež mrzutí pretože spln znásobuje Vaše nálady. Cieľom dnešného dňa by malo byť dosiahnutie rovnováhy medzi profesionálnymi záväzkami a rodinnými povinnosťami.

Lev

24.07- 23.08

Spln podnecuje komunikáciu, vzdelávanie, sociálne médiá a cestovanie. Takže dnes očakávajte neočakávané. Ak ste flexibilní a idete s prúdom, nemusíte sa obávať prerušení.

Panna

24.08 – 23.09

Spln svieti pozitívne do Vášho centra finančných záležitostí. Je preto vhodný čas sústrediť sa skôr na správne rozpočtovanie a sporenie ako na pôžičky a výdavky.

Váhy

24.09 – 23.10

Vaše ocenenie krásy, umenia, módy a hudby sa zvyšuje ešte viac ako obvykle, keďže Vaše znamenie žiari v splne. Nezabudnite preto vyjadriť svoju kreatívnu stránku v maximálnej možnej miere.

Škorpión

24.10 – 23.11

Mars, Urán a spln narušujú vašu obvyklú rutinu – snažte sa teda upustiť od svojich bežných zvykov, inak budete mať chaotický deň. Zistíte, že čím flexibilnejší ste, tým menej stresujúci bude tento deň.

Strelec

23.11 – 22.12

Dnes sa do Vášho života dostanú prekvapujúce čachre. Vaše predchádzajúce plány poletia oknom. Snažte sa dosiahnuť rovnováhu medzi spontánnosťou a pripravenosťou.

Kozorožec

22.12 – 21.01

Keďže planéty otriasajú Vašou finančnou a domácou zónou, dnes očakávajte drámu a narušenie rutiny. Ak ste uviazli na nudnej koľaji, využite ju ako príležitosť na posun vpred.

Vodnár

21.01- 19.02

Počas nasledujúcich 24 hodín Mars, Urán a spln povzbudzujú nerozvážne a bezohľadné správanie. Spomalte, inak riskujete, že sa zapojíte do hádky alebo nehody.

Ryby

20.02 – 20.03

Spln je sústredený na chtíč a drancovanie, pretože Mesiac prináša Vaše nevyriešené problémy. Vzťahy alebo finančné záležitosti by sa mohli zlepšovať alebo upadať v závislosti od toho, v akom rozpoložení sa nachádzate.

Zdroj horoskopov: nzherald.co.nz
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info