fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 04.04.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Baran

21.03- 20.04

Silné prepojenie Jupiter / Pluto zvyšuje vašu túžbu po moci a úspechu vo vonkajšom svete. Neprežeňte to lebo si môžte odcudziť postavy autority a / alebo blízke osoby.

Býk

21.04- 21.05

Držíte sa tvrdohlavo starých spôsoby myslenia, ako by ste fungovali na autopilota? Je čas odložiť predsudky bokom a preskúmať vaše súčasné presvedčenia v zrelom a filozofickom svetle.

Blíženci

22.05- 21.06

Pokúšate sa napraviť chaotickú situáciu? Očakávajte určitý odpor ostatných – najmä dieťaťa, partnera alebo priateľa/priateľky. Rýchla oprava nebude fungovať, takže venujte čas tomu, aby ste si veci dôkladne premysleli.

Rak

22.06 – 23.07

Pokiaľ ide o problém citlivých vzťahov, čím viac sa snažíte ovládať ostatných, tým viac sa budú brániť. Takže sa treba dobre pozrieť na svoje motívy. Ste možno na nesprávnej ceste?

Lev

24.07- 23.08

Arogancia, pýcha a prílišná dôvera často prichádzajú pred pádom, zvlášť keď sa Jupiter spája s Plutom. Tento víkend musíte trénovať skromnosť, inak prídete sklamanie.

Panna

24.08 – 23.09

Jupiter a Pluto sa tento víkend sústreďujú na záležitosti s peniazmi alebo problémami sebavedomia. Možno si myslíte, že zlepšujete situáciu. Ale ľudia okolo vás však nemusia súhlasiť s vašimi obvyklými metódami.

Váhy

24.09 – 23.10

Dostal sa váš perfekcionizmus mimo kontroly? Čím viac sa snažíte urobiť všetko „dokonalo“, tým viac budete priťahovať negatívnosť od ostatných. Treba sa zamerať skôr na proces než na výsledok.

Škorpión

24.10 – 23.11

Tento víkend veľmi opatrne postupujte pri všetkých formách komunikácie, najmä na sociálnych sieťach. Inak by ste mohli vyvolať veľmi negatívnu reakciu skrytého nepriateľa.

Strelec

23.11 – 22.12

Pod vplyvom spojenia Jupiter / Pluto sa môžete nechať uniesť. Môžete mať tendenciu nasľubovať hory-doly, ale ako sa hovorí „skutek utek“. Pozor na vyhadzovanie peňazí na spontánne nakupovanie.

Kozorožec

22.12 – 21.01

Dajte pozor, konjunktúra Jupiter / Pluto tento víkend nebude spolupracovať s vašimi tendenciami všetko ovládať. Preskúmajte svoje motívy starostlivo. A pamätajte – jediná osoba, ktorú môžete ovládať, ste Vy!

Vodnár

21.01- 19.02

Snažte sa urobiť všetko, čo ste si tento víkend naplánovali.Jupiter a Pluto môžu zhoršiť Vašu súčasnú právnu situáciu alebo k zlej situácií môžu viesť. Uistite sa teda, že ste na strane zákona.

Ryby

20.02 – 20.03

Ak sa pokúsite pomôcť ostatným – či už osobne alebo online -, uistite sa, či vašu pomoc vôbec potrebujú. Ak nie tak môžte skončiť v dosť chaotickej situácii.

Zdroj horoskopov: nzherald.co.nz
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info