fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Nahá Madonna nazýva koronavírus „veľkým ekvalizérom“ v bizarnom videu. Ľudia reagujú posmechom (VIDEÁ)

Zdroj: Twitter (Tone Deaf)

Video nahej Madonny vo vani, v ktorom pod vplyvom emócii tvrdí, že koronavírus „nás urobil rovnocennými“, vyvolalo v ľuďoch zmätenie aj posmech, informuje portál RT.

„Je to skvelý ekvalizér a to, čo je na tom tak hrozné, je v konečnom dôsledku presne to, čo je na tom celom najúžasnejšie,“ povedala Madonna o koronavíruse vo videu, ktoré bolo v nedeľu zverejnené cez jej účet na sociálnej sieti Twitter.

„Čo je na tom hrôzostrašné, je to, že nás všetkých hodili do jedného vreca a čo je úžasné je tiež to, že nás všetkých hodili do jedného vreca,“ pokračovala speváčka z vane ozdobenej kvetinami. Vo svojom popise k videu označila rýchlo sa šíriacu chorobu za „rovnocenný vírus Covid-19“.

Vo videu sa môže zdať rozrušená a seriózna, čo však nenúti mnohých ľudí brať jej slová vážne.

Používateľ Twitteru a populárny výrobca „meme“ obrázkov Carpe Donktum odpovedal svojím vlastným videom o „rovnocennom víruse Covid-19“, v ktorom, parodoval slová Madonny vo vani, ktorá nebola tak „elegantná„ ako vaňa slávnej speváčky.

„Inšpirovala si ma Madonna, teraz sme si naozaj rovní,“ uviedol v popise k videu.

„Až teraz mám vírus,“ zverejnil americký spisovateľ Stephen L. Miller.

Vtipné reakcie ľudí po celom svete na seba nenechali dlho čakať a podľa množstva videní a reakcií môžeme očakávať, že video, v ktorom sa emocionálne zaujatá, dnes už legendárna speváčka vyjadruje o „rovnocennom víruse Covid-19“, ktorý už infikoval viac ako 340 000 ľudí a zabil takmer 15 000 nakazených, tak skoro neopustí pozornosť divákov.

Talianska polícia nasadzuje drony na sledovanie občanov, ktorí karanténu nedodržiavajú (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info