fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ŠPORT ZAHRANIČIE

Shiffrinová nebude súťažiť v Kranjskej Gore, jej návrat je naďalej otvorený

TASR

Nadchádzajúci víkend v rámci Svetového pohára zjazdárok v Kranjskej Gore bude bez Mikaely Shiffrinovej.

Fenomenálna Američanka bude chýbať v obrovskom slalome aj slalome v slovinskom zimnom stredisku a dátum jej návratu na súťažné svahy po tragickom skone otca Jeffa je stále nejasný. Informujú o tom americké médiá s odvolaním sa na blízke okolie trojnásobnej víťazky veľkého glóbusu za celkový triumf vo Svetovom pohári. Správu prebral aj nemecký portál RP Online.

„Shiffrinová po smrti otca vynechala súťažný víkend v Garmisch-Partenkirchene a teraz bude chýbať aj v Kranjskej Gore. Momentálne je stále otvorené, či sa vôbec predstaví v pretekoch do finále Svetového pohára, ktoré sa uskutoční v polovici marca v talianskej Cortine d´Ampezzo,“ sprostredkoval portál rp-online.de informácie z tábora Američanov.

V boji o veľký glóbus má Shiffrinová aktuálne 145 bodov k dobru pred Taliankou Federicou Brignoneovou a 334 bodov pred Slovenkou Petrou Vhovou. Keďže tieto dve pretekárky sa počas víkendu predstavia v pretekoch v Slovinsku, môžu z náskoku najväčšej rivalky poriadne ukrojiť. Do konca sezóny SP 2019/2020 zostáva ženám odjazdiť 17 pretekov.

Slovan Bratislava v derby proti Trnave bez útočníka Ožbolta, odpyká si trest z minulosti

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info