HLAVNÝ DENNÍK
ŠPORT ZAHRANIČIE

Sinišu Mihajloviča prepustili z nemocnice, za sebou má antivirotickú liečbu

TASR

Niekdajšieho vynikajúceho futbalového obrancu Sinišu Mihajloviča prepustili z nemocnice po procedúre zameranej na liečbu leukémie.

Päťdesiatročný hlavný kouč tímu FC Bologna 1909 z talianskej Serie A bol hospitalizovaný od 27. januára 2020. Skúsený futbalový odborník tentokrát podstúpil antivirotickú liečbu, už od októbra 2019 má za sebou transplantáciu kostnej drene.

Podľa tlačovej správy nemocničného zariadenia je ich prominentný pacient vo veľmi dobrom stave. Návrat Mihajloviča by mohol pozitívne inšpirovať hráčsku kabínu Bologne, ktorú už v piatok večer čaká ligový duel na pôde AS Rím.

Svetová jednotka vynechá turnaj WTA v Dubaji, v hlavnej súťaži napokon aj Svitolinová

Siniša Mihajlovič bol vyhláseným obrancom najmä v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Od leta 1992 hral dlhých štrnásť rokov v Taliansku postupne za AS Rím, Sampdoriu Janov, Lazio Rím a Inter Miláno. Kariéru ukončil v roku 2006 hneď sa vybral na trénerskú dráhu.

Najprv bol asistentom v Interi, neskôr aj hlavným koučom vo viacerých talianskych klubov. Viedol aj reprezentáciu Srbska, krátko pôsobil aj v Portugalsku v Sportingu Lisabon. Na lavičke Bologne je aktuálne od januára 2019.

Davos privíta v sezóne 2020/2021 novoročné preteky v paralelnom slalome

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info