fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
tasr
DENNÝ VÝBER ŠPORT ZAHRANIČIE

Tweet v roku 2012 predpovedal Bryantovu smrť: „Kobe skončí smrťou pri havárii vrtuľníka“

Kobe Bryant a jeho 13-ročná dcéra Gianna spolu so siedmimi ďalšími cestujúcimi v nedelu prišli o život pri havárii vrtuľníka, keď boli na ceste na Športovú akadémiu Mamba v Los Angeles.

Smrť Kobe Bryanta pri havárii vrtuľníka v nedeľu šokovala celý svet, milióny smútia za stratou basketbalovej legendy. Ale rovnako šokujúci je tweet používateľa z roku 2012 , ktorý sa dostáva do všetkých kútov internetu, píše denník indiatoday.in

Používateľ – @DotNoso – uverejnil informácie o tom, ako superhviezda Lakers zomre pri havárii vrtuľníka 14. novembra 2012.

Kobe skončí smrťou pri havárii vrtuľníka,“ predpovedal používateľ, ktorý s prezývkou Noso, a vďaka zvláštnej náhode Bryant prišiel o život presne tak ako bolo predpovedané.

Užívateľ, ktorý vydal tento tweet pred viac ako 7 rokmi sa stal terčom ostrej kritiky. Ospravedlnil sa za tento príspevok po tom, čo sa v pondelok ráno dozvedel o Bryantovej smrti.

Tínedžerka Gianna Bryant, známa ako Gigi, bola tiež vychádzajúcou hviezdou basketbalu. Začala športovať a hrať basketbal na profesionálnej úrovni. Kobe Bryant sa v minulosti zmienil o tom, že Gigi milovala basketbal a snívala, že jedného dňa bude hráčkou WNBA.

Po odchode do dôchodku v roku 2016 Kobe, považovaný za jedného z najväčších basketbalových hráčov všetkých čias, dokonca začal trénovať tím svojej dcéry Gigi na svojej akadémii.

Šok! Basketbalová legenda Kobe Bryant tragicky zahynul po páde helikoptéry

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info