HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ŠPORT ZAHRANIČIE

KO ako z akčného filmu! Kop aký doposiaľ nikto nevidel, poslal veterána UFC späť do dôchodku (VIDEO)

HD REDAKCIA

UFC veterán Ross Pearson sa krátko po ohlásení konca MMA kariéry opäť vrátil do Oktagonu. Avšak tam ho o päť rokov mladší Davy Gallon odbachol nevídaným kopom.

V sobotu 16. novembra sa v Londýne konal prvý galavečer novej organizácie Probellum MMA. V hlavnom zápase sa postavil bývalý zápasník UFC Ross Pearson (20-17-0) francúzskemu Fighterovi Davy Gallonovi (18-7-2). A práve Francúz koncom tretieho kola zdvihol všetkých prítomných divákov zo stoličiek

Zápas bol na tri kolá. Ak by boj trval do konca, pravdepodobne by Pearson svoj návrat vyhral na body. Avšak Gallon 40 sekúnd pred koncom stavil na kúsok, ktorý vídame v hollywoodskych trhákoch. Pred súperom sa vrhol na zem a do vzduchu vyslal kop, ktorý Rossa zasiahol priamo na bradu. Ten sa zrútil okamžite k zemi.

„Pane bože, ani neviem, ako to nazvať. Nikdy som nevidel také ukončenie,“ bola prvá reakcia komentátora. Davy Gallon si svojím  kopom pripísal svoje 18 víťazstvo a zaplnil sociálne médiá. Predsa len, taký trik sa len tak nevidí.

Naopak Ross Pearson si svoj návrat predstavoval určite inak. Anglický zápasník 10 rokov pôsobil v organizácii UFC. V apríli 2019 ho ukončená kariéra omrzela a už v máji sa vrátil do profesionálneho zápasu, tentoraz v boxerskom ringu. Po úspešnom debute sa rozhodol vrátiť k MMA, avšak jeho návrat mu tentoraz nevyšiel.

UFC: Z NULY NA VRCHOL! Uzbecko-Český bojovník Machmud Muradov si prešiel bahnom! Vo svojich začiatkoch „spával v gyme“ Po siedmich rokoch sa jeden sen naplní

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info