HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Kráľovský škandál! Princ Andrew poprel sex s neplnoletou v živom vysielaní BBC: (VIDEO)

HD REDAKCIA

Princ Andrew člen britskej kráľovskej rodiny vystúpil v sobotu večer v špeciálnom vysielaní BBC. Počas rozhovoru poprel že by mal niekedy sex s neplnoletým dievčaťom, čo je jedno z obvinení, ktorým šľachtic čelí. V čase, keď k nemu malo dôjsť, vraj jedol pizzu s dcérou. Priateľstvo s pedofilným miliardárom Epstein vraj neľutuje. 

Program BBC s názvom „Princ Andrew a škandály okolo Epsteina“ sledovali v sobotu od deviatich hodín večer milióny divákov. Reláciu sprevádzala skúsená novinárka Emily Maitlisová a na člena kráľovskej rodiny kládla otázky, na ktoré nemohol byť vopred pripravený, k čomu dala súhlas samotná Kráľovná Alžbeta II., Jeho matka.

Princ Andrew čelí obvineniam, že v roku 2001 mal pohlavný styk s vtedy neplnoletou Virginiou Robertsovou, čo on ale znovu poprel. „Nikdy sme nemali žiadny sexuálny styk,“ povedal opäť. K sexu medzi ním a dievčaťom malo dôjsť 10. marca, ale na tento deň má vraj aristokrat alibi. Bol som doma s deťmi a vzal som Beatrice do PizzaExpress vo Wokingu,“ oznámil s tým, že tak rozhodne v tom čase nemohol tancovať s Robertsovou v londýnskom klube Tramp, ako ona tvrdí.

„Máme v rodine jednoduché pravidlo. Keď je niekto z rodičov preč, druhý je doma, a vojvodkyňa z Yorku bola preč, „ dodal.

Virginia Robertsová vo svojom opise v deň osudného večera verejne uviedla, že si na princa Andrewa pamätá aj preto, že sa v klube pri tanci šialene potil. Aj na to mal však šľachtic pripravené vysvetlenie. „Obávam sa, že s potením mám problém. Môj zdravotný stav spôsobuje, že sa nepotíte. V tej dobe som sa vďaka postrelení vo vojne o Falklandy predávkoval adrenalínom, a proste je pre mňa takmer nemožné sa potiť, „ vysvetľoval.

Princ Andrew odmieta účasť na sexuálnych zločinoch Jeffreyho Epsteina (VIDEO)

Na urobenú fotografiu s Robertsovou, ktorá má ich stretnutie dokazovať, si nespomína. Vraj vtedy v dome jeho kamarátky Ghislaine Maxwellovej nešiel ani po schodoch hore. Na otázku, či je teda podľa neho Robertsová klamárka, odpovedal: „Kategoricky nemôžem povedať, že si nepamätám stretnutie s ňou.“ Navyše v televízii priznal, že priateľstvo s pedofilným miliardárom Jeffreym Epsteinom neľutuje, aj keď práve kvôli nemu relácia BBC vznikla.

„Pravdou je, že ľudí, ktorých som stretol, a príležitosti, ktoré sa mi naskytli, boli vďaka Epsteinovi, a nakoniec to bolo aj veľmi užitočné,“ vyjadril sa k osobe muža, ktorý tento rok v lete po sérii obvinení z pedofílie aj obchodu s maloletými dievčatami spáchal vo svojej cele samovraždu. Andrew si v jeho spoločnosti ale vraj nikdy ničoho zvláštneho na jeho správaní nevšimol.

Princovo pochybné vysvetlenie, prečo nemohol mať sex s neplnoletou Virginiou Robertsovou, rozpútalo na sociálnych sieťach veľkú vlnu bobúrenia, a najmä tá údajná večera s pizzou. Ostatné reštaurácie Pizza Express vo Wokingu majú aktuálne parádnu reklamu. Na ich stránke sa totiž ihneď objavilo niekoľko vtipných falošných recenzií.

Úžasné! Presne si pamätám návštevu z 10. marca 2001. Bolo to výborné a oveľa lepšie, než pitie alkoholu s atraktívnou mladou slečnou v nočnom klube, “ píše napríklad jedna z recenzií. „Aj napriek tomu, že bola pizza veľmi horúca, som sa vôbec nepotil,“ stojí zase v ďalšej…

Svetoznámy režisér Roman Polanski je obvinený z ďalšieho znásilnenia! Pravda konečne vychádza najavo

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info