HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Helena Vondráčková sa zo smrti Karla Gotta nevie vyrovnať! S Majstrom bola do poslednej chvíľe

TASR

Helenu Vondráčkovú smrť váženého kolegu Karla Gotta veľmi zasiahla, aj po mesiaci a pol sa s ňou stále nevie vyrovnať.  Ako prezradila, spoznala ho predovšetkým na koncertoch. Čo sa na nich deje?

Keď Karel Gott († 80) začiatkom októbra podľahol vážnej chorobe, bola to pre Helenu Vondráčkovú veľká rana. Zo svojich pocitov sa potrebovala vtedy vypísať na sociálnej sieti.

„Pre všetkých ľudí u nás aj v zahraničí je to veľká strata. Strata báječného človeka, vynikajúceho speváka a kolegami, „napísala na facebooku.

„Bol to veľmi dobrý, citlivý človek, vždy ochotný pomôcť komukoľvek, kto bol v ťažkostiach. Je mi to veľmi ľúto. Spomínam na všetky naše spoločné vystúpenie, nech to boli koncerty, televízne relácie … Kája mi bude veľmi chýbať! „Dodala vtedy.

http://www.hlavnydennik.sk/2019/10/27/karel-gott-bezhlavo-zamilovany-do-povabnej-spevacky-dokonca-malo-dojst-k-svadbe/

„Ešte pred pár dňami som uňho bola, pripravovali s Ivankou svoju knihu a chceli odo mňa nejaké fotky. Strávila som s nimi asi štyri hodiny.“

Vondráčková by si veľmi priala, aby si mohli na spoločné vystúpenia zaspomínať aj fanúšikovia. Vzišlo to z odpovede na otázku, či nepremýšľala o tom, že by na koncertoch zaradila niektorú spoločnú pieseň.

„Karel sa nedá nahradiť, takže je to zložité, ale možno sa podarí, aby televízia odvysielala naše spoločné vystúpenie z newyorskej Carnegie Hall, ktoré je k dispozícii,“ zverila sa legendárna speváčka so svojim prianím. Informoval server Tv.Noviny.sk.

http://www.hlavnydennik.sk/2019/11/05/karel-gott-a-jeho-posledne-slova-pred-smrtou-kto-hovoril-s-gottom-ako-posledny/

https://www.tvnoviny.sk/soubiz/1978400_vondrackova-bola-s-karlom-gottom-kratko-pred-smrtou-opisala-co-sa-dialo

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info