fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Aké sú vzťahy v kráľovskej rodine? Meghan na pokraji zúfalstva, kto jej z rodiny v najhoršom pomohol?

tasr

Hoci médiá pravidelne informujú o tom, že sa princovia Harry (35) a William (37) značne odcudzili, čo napokon priznávajú aj oni samotní, a že medzi ich manželkami panujú zvary, podľa bývalého kráľovského korešpondenta Phila Dampieria robí vojvodkyňa Kate (37) pre Meghan Markleovú (38) všetko, čo je v jej silách, aby jej pomohla!

Pred niekoľkými málo týždňami otriasol všetkými priaznivcami britskej kráľovskej rodiny škandalózny dokument Harry & Meghan : An African Journey (Harry a Meghan: Africká cesta), v ktorom boli vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu až prekvapivo úprimní. V emotívnych rozhovoroch sa tu princ so svojou manželkou a matkou jeho syna Archieho (5 mesiacov) zverovali, ako (ne) znášajú tlak, ktorý je na nich vyvíjaný. Meghan napríklad so slzami v očiach vysvetľovala, že tehotenstvo pod drobnohľadom médií a fanúšikov pre ňu bolo veľmi ťažké, a dotknuto poukázali na prípady, že sa jej po celú dobu takmer nikto nespýtal, či je v poriadku.

Vojvodkyňa Meghan tvrdí, že pri pôrode syna Archieho videla DUCHA PRINCEZNEJ DIANY! Nejde o žiaden žart

Podľa niekdajšieho kráľovského korešpondenta Phila Dampier to vraj ale nie je tak celkom pravda. Vie totiž, že Williamova manželka Kate s Meghan hlboko súcití, a hoci medzi nimi údajne panuje rivalita, ona sa jej snaží pomôcť. „Zo zákulisia som sa dozvedel, že vojvodkyňa Kate robí maximum pre to, aby sa všetci spojili a pomohli Meghan,“ prehlasuje Dampier. Nikto z kráľovskej rodiny nechce sklamať kráľovnú, a tak sa Kate snaží všetko napraviť pekne v súkromí. Povedali mi tiež, že si Kate s Meghan kvôli tomu aj telefonovali. Kate jej je úprimne ľúto, ale vie, že Meghan bojuje,“ zdôraznil.

Dampier dodal, že spúšťačom týchto obáv o duševné zdravie vojvodu a vojvodkyne z Sussexu vraj bol vyššie spomínaný dokument britskej televíznej stanice ITV, ktorý vydesil nielen Harryho staršieho brata Williama , ale práve aj jeho pani. Vraj si až doteraz neuvedomili, ako veľmi je táto dvojica, ktorá tento rok v máji privítala do rodiny svojho prvorodeného synčeka, zraniteľná. „Nikdy som si nemyslela, že to bude jednoduché. Myslela som si ale, že to bude spravodlivé, “ uviedla totiž Meghan v interview Toma Bradyho. „Naozaj sa snažím zaťať zuby a žiť s týmto spôsobom života, ale vnútorne ma to veľmi poškodzuje.“

Nezostáva nič iné než dúfať, že Kate Meghan vysvetlí ako sa to robí, ako zvládať slávu, a to aj tú nechcenú. Vojvodkyňa z Cambridge sa totiž za všetkých okolností chová ako dáma, ktorá neporušuje kráľovský protokol a rozhodne si verejne nesťažuje, ako náročný je jej život. Meghan síce bývala herečkou, ale medzi jej najvýznamnejšou rolou patrí účinkovanie v nepríliš známom seriáli kravaťáci – a tak sa medzi celebrity vlastne nikdy ani nepovažovala. A namiesto toho, aby svoje správanie prispôsobila tomu, že je teraz členkou rodiny s modrou krvou, chová sa ku všetkým ľuďom okolo seba až príliš familiárne. A potom sa čudujú, že je hojne kritizovaná …

Vojvodkyňa Meghan prehovorila otvorene o ťažkom živote v kráľovstve. Neubránila sa ani slzám!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info