fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

MRAZIVÉ! Synov Very Wisterovej uniesol ich otec. Všetko bolo vopred premyslené

Vera Wisterová s manželom Jeremym a deťmi / Instagram

V piatok sme informovali o šokujúcej správe. Dvaja malí synovia moderátorky Very Wisterovej boli vyhlásení za nezvestných po tom, ako sa stratili v nákupnom centre Aupark v Bratislave. Pátranie ukázalo, že ich uniesol otec Jeremy Hulsh a odvtedy o nich zrútená a nešťastná matka nemala žiadne správy. Únos bol plánovaný a ich otec mal pri sebe aj ich pasy. Informáciu dnes zverejnila facebookova stránka HAKA – Cielené pátranie po osobách.

Wisterová sa za Jeremyho Hulsha vydala v roku 2010. S manželom, ktorý má americko-izraelské občianstvo spoločne žili v Izraeli. Vera však o šesť rokov neskôr urobila nečakaný krok. Zbalila si kufre a odišla na Slovensko. A odvtedy sa s manželom naťahujú s rozvodom a o starostlivosť o deti.

V piatok polícia vyhlásila pátranie po dvoch synoch Very Wisterovej. Nezvestní boli od štvrtka popoludnia. Teraz sa ukázalo, že ich uniesol otec Jeremy. Pripravil si únos a zobral chlapcov rovno z nákupného centra a utiekol s nimi do Chicaga. Zúfalá Vera celý čas nevedela, kde sa jej 8-ročný Harlow a 5-ročný Theodor nachádzajú.

NAKA zadržala 19 ľudí zo skupiny takáčovcov

,,Podľa posledných informácií bol priebeh nasledujúci: Otec sa presúva z obchodného domu ( Bratislava ) s deťmi do Maďarska (súkromné letisko GYÖR ). Z Maďarska sa presúva letom do Londýna. Z Londýna do Kanady ( Toronto / má tam brata). Interpol žiadal súd Bratislava 5 v sobotu okolo 12:30 o dokumenty na zadržanie otca pri lete z Kanady (Toronto) do USA ( CHICAGO) s pristaním 13:30. Podľa informácií však otec a deti neboli v lietadle, v ktorom predpokladal Interpol. ( CANADA / USA) Podľa informácií nakoniec otec zvolil pravdepodobne cestu z Kanady do USA autom. Mal po neho do Kanady prísť autom jeho brat, ktorý žije v USA (CHICAGO). Cesta trvá približne 6 hodín. Ďalšie informácie zisťujeme,“ napísal na vyššie uvedenej stránke bezpečnostný špecialista Štefan Farkaš.

Vera sa zatiaľ k celej veci ešte nevyjadrila.

Škandál aký sa len tak nevidí! „Roz**bem ťa“, skandoval stand-up komik „Fučo“ na Lukáša Latináka. Situácia sa vymkla kontrole!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info