fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Jennifer Aniston trhá rekordy: Jej popularita na Instagrame nemá konkurenciu! Na historický rekord jej stačilo päť hodín!

Evening standard

Sociálna sieť Instagram slúži na pridávanie fotiek alebo videí, denne ich užívatelia nahrajú okolo sto miliónov. Päťdesiatročná hviezda Hollywoodu, ktorú kedysi preslávilo účinkovanie v seriáli Priatelia, sa zaregistrovala na Instagrame iba v utorok. Netrvalo dlho a jej počet sledovateľov dosiahol magickú hranicu jedného milióna. Presnejšie, trvalo to päť hodín a šestnásť minút, čím sa hollywoodska hviezda zaradila do Guinnesovej knihy rekordov.

Tento ošiaľ spôsobila svojou fotkou ktorá ani nebola dobrej kvality, a ktorú pridala na svoj profil na Instagrame, kde na fotke sú vedľa nej kolegovia zo seriálu „Priatelia“.

Za jediný deň tým nazbierala pekných 12 miliónov lajkov a 11 miliónov sledujúcich! A paradoxne ich mohlo byť ešte viac, keby ich nebolo tak moc že spadla celá sieť! „Sme si vedomí, že niektorí ľudia majú problémy jej stránku sledovať – ​​ten nápor záujmu je neuveriteľný,“ priznal pre server Page Six zástupca Instagramu s tým, že problémy rieši.

Zo zákulisia seriálu „Priatelia“: Jennifer Aniston to na začiatku nemalá ľahké! „Vyrazenie z kastingu“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info