fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
proxibid.com
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

TRAGÉDIA: 17-ročný mladík napadol sekerou svojho o rok mladšieho brata! Čo sa udialo?

Len sedemnásťročný chlapec brutálne napadol svojho mladšieho brata sekerou keď prišiel k jeho posteli. Tento nepochopiteľný čin spôsobil mladšiemu bratovi rezno-sečné rany s poškodením šliach. Mladší brat si totiž to tesne pred útokom stihol dať pred tvár ruky. Polícia útočníka zadržala a prípad ďalej prešetruje.

Tento incident sa mal stať ešte v stredu ráno v obci neďaleko Serede. Mladík mal tasiť sekeru proti svojmu o rok mladšiemu bratovi vo chvíli keď podišiel k jeho posteli, kde mu mal sekerou mieriť na hlavu.

17 ročný mladík bol obvinený z úmyselného ublíženia na zdraví na chránenej osobe,“ informovala policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Obvinený Denis sa mal podľa informácií TV JOJ dopustiť začiatkom roka aj lúpeže v dedine. „Osobu mal kvôli peniazom zbiť a potom okradnúť o 20 eu,“ vyjadrila sa policajná hovorkyňa Mária Linkešová. Súd mu za tento čin vymeral trest odňatia slobody na 18 mesiacov nepodmienečne s odkladom na 18 mesiacov pod probačným dohľadom, s tým že mladík nahradí škody a verejne alebo osobne sa poškodenému ospravedlní.

„Právna kvalifikácia vyšetrovania sa môže ešte zmeniť na základe výpovedí a znaleckých posudkov. O väzbe pre mladíka by mal súd rozhodnúť v najbližších hodinách,“ dodala policajná hovorkyňa.

TRAGÉDIA: Počas reprezentačnej akcie zomrel brankár národného tímu Curacaa

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info