fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

VIDEO: „No choď do r*ti, celý nový politik,“ odkazuje Fico Beblavému. Kopol si aj do zvyšku opozície

zdroj: Facebook R.F.

Predseda strany Smer-SD Robert Fico zverejnil na svojom Facebooku video, na ktorom opäť vymenoval takmer všetky „hriechy“ lídrov opozičných strán.

K téme Robert Fico čítajte viac:

Daňoví podvodníci, narkoman, či „privatizačné dieťa“. Fico zavelil do útoku proti opozícii

Fico v posledných dňoch brázdil po celom Slovensku, kde sa stretával s členskou základňou Smeru a jej predstaviteľmi. V poslednom zverejnenom videu na Facebooku sa ale riadne „utrhol z reťaze“.

„Ani ja, ani Pelle, ani Žiga, ani Raši, ani Blanár, ani Kamenický, ani Kaliňák, nechodíme ani potetovaný, a neberieme drogy ako Truban,“ odvážne vyhlásil Fico.

Pripomíname, že práve o Robertovi Kaliňákovi a nespomenutému bývalému ministrovi z Ficových vlád Jánovi Počiatkovi kolovali v kuloároch reči o tom, že by mohli mať niečo dočinenia s užívaním istých bielych kryštalických látok, nikdy sa to však nepotvrdilo oficiálnymi cestami.

VIDEO: „Mazurek povedal to, čo si myslí takmer celý národ,“ tvrdí Fico

„Neboli sme pravou rukou sociálneho netvora Kaníka, a nie sme ani deti rodičov, ktorí privatizovali, ako pán Beblavý. On sa postaví a povie „ja som nový politik“. No choď do riti, celý nový politik. Aký si ty nový politik? Bol si všade,“ pokračuje Fico.

Ako už býva zvykom, Fico nezabudol opomenúť aj „daňového, pozemkového a volebného podvodníka“ Andreja Kisku, ktorý podľa neho najradšej „ukradol všetko, čo nie je priviazané reťazou“.

„Určite nie sme ako Igor Matovič s jeho DPH podvodmi, či pán Kollár, podozrivý prakticky zo všetkého, vrátane obchodovania s drogami,“ útočí Fico. Je nutné pripomenúť, že Fico naráža aj na „kauzu“, ktorá spája Kollára a dnes už zatvorené resocializačné centrum Čistý deň, v ktorej mali zapletené prsty aj Marian Kočner a Peter Tóth. Čítajte viac:

Kočner chcel odstaviť Kollára, „kauza“ Čistý deň mu vtedy nevyšla. Ten teraz reaguje na „Kočneroviny“

Čo sa týka obchodovania s drogami, Fico naráža na dokument pochádzajúci z vtedajšieho Úradu na ochranu ústavy a demokracie, tzv. „pokračovateľa“ ŠtB. Dokument nie je žiadnou oficiálnou listinou, je to spravodajská informácia, ktorej pravdivostná hodnota nebola nikdy potvrdená, len existuje úradný záznam o tom, že ju niekto vypracoval.

„Toto je partia ľudí s pochybnými prepojeniami na zahraničie a na firmy. Dnes sa tu jasne hovorí, že jedna firma, ktorá podporuje opozíciu (ESET, pozn. redakcie), je priamo prepojená na zahraničné spravodajské služby,“ hovoril v závere Fico. Spojenie ESET-u a americkej tajnej služby CIA už Fico rozoberal pred pár týždňami, dokonca kvôli tomu neprišiel na tlačovú konferenciu. K téme čítajte viac:

PRÁVE TERAZ: Fico sa mal dostať k informáciám o napojení „slovenskej IT spoločnosti na americkú CIA“

Ak sa bližšie pristavíme pri akomkoľvek mene spomedzi lídrov opozície, je to zlé alebo ešte horšie.

Ak sa bližšie pristavíme pri akomkoľvek mene spomedzi lídrov opozície, je to zlé alebo ešte horšie. A to už nehovoriac o tom, že sa cítia ako víťazi parlamentných volieb a už teraz si medzi sebou delia pozície vo vláde. Strana SMER – SD má na to, aby nielen piatykrát za sebou vyhrala parlamentné voľby, ale ak bude postupovať rozumne, môže mať opäť rozhodujúce slovo pri zostavovaní novej vlády.

Uverejnil používateľ Robert Fico Nedeľa 8. septembra 2019

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info