fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
TASR
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

VIDEO: ĽSNS odmieta spájanie s Marianom Kočnerom aj podporu Ficovej vláde

Nikto z parlamentnej Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) sa nestretol s Marianom K., tvrdí podpredseda ĽSNS Milan Uhrík vo zverejnenom videu.

„Nikdy sme nič od Mariana K. nechceli, nikdy nám nič nevybavil, nikto zo strany sa s ním nestretol a nič mu nedlhujeme,“ uviedol Uhrík.

Podpredseda strany odmieta, že by sa ĽSNS snažila podržať súčasnú vládu. Uhrík tak reagoval na údajnú komunikáciu Mariana K., v ktorej mal podľa medializovaných informácií spomínať ĽSNS ako poistku vlády Roberta Fica (Smer-SD) po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Z medializovanej údajnej komunikácie Mariana K. a Aleny Zs., ktorí sú obvinení v prípade Kuciakovej vraždy, vyplýva, že mali byť v kontakte s viacerými politikmi.

 

S Kočnerom nemáme nič

MÉDIÁ OPÄŤ ZAVÁDZAJÚ – S KOČNEROM NEMÁME NIČ SPOLOČNÉ!Dnes voči nám liberálne médiá spustili brutálne špinavú antikampaň. Zverejnili ÚDAJNÝ prepis ÚDAJNEJ Kočnerovej komunikácie (ktorú samozrejme nevidel nikto okrem novinárov píšucich proti nám), podľa ktorej si Kočner vraj písal s Alenou Zsuzsovou aj o našej strane. A hneď sa na titulkách tých vraj serióznych médií objavili tie najbizarnejšie konšpirácie a hoaxy, ktorými sa snažia navodiť pocit akéhosi prepojenia ĽS Naše Slovensko s týmto mafiánom. Ľudová strana Naše Slovensko nemá s Kočnerom nič spoločné, nikto sa s ním nestretol, nič sme od neho nechceli, nič nám nevybavil a vonkoncom mu nič nedlhujeme! Nevieme ovplyvniť to, či si niekto s niekým o nás píše a nenecháme sa na základe takýchto nezmyslov zatiahnuť do tej nechutnej spravodajsko politickej hry, ktorú tu liberáli a zapredaní novinári pred voľbami rozbiehajú.

Uverejnil používateľ Milan Uhrík Pondelok 19. augusta 2019

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info