fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
TASR
ŠPORT

ŠPORT: Sturridge môže byť opäť spoluhráčom Škrtela, na stole má však viacero ponúk

Anglický futbalista Daniel Sturridge sa síce neteší veľkej mediálnej pozornosti, ale napriek tomu je v týchto dňoch na prestupovom poli žiadaným artiklom.

Na stole má hneď niekoľko ponúk, na základe ktorých sa rozhodne, kam budú smerovať jeho ďalšie futbalové kroky. K záujemcom zo Španielska, USA či Turecka sa najnovšie pridala aj Atalanta Bergamo, kam počas minulého týždňa prestúpil bývalý kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel.

Daniel Sturridge bol od sezóny 2012/2013 kmeňovým hráčom Liverpoolu. Za klub od rieky Mersey odohral vo všetkých súťažiach 160 zápasov a začiatkom júna tohto roka sa tešil z triumfu v Lige majstrov.

ŠPORT: Kvarteto hráčov podalo návrh na konkurz na HC Nové Zámky

Vedenie klubu sa však s ním nedohodlo na podmienkach novej zmluvy, a tak je Angličan od 1. júla na zozname voľných hráčov. Okrem Liverpoolu hral aj za Manchester City, Chelsea, Bolton či West Bromwich, no teraz je takmer isté, že premiérovo vo svojej kariére bude v pozícii legionára.

Podľa špecializovaného webu goal.com sú medzi záujemcami o služby 29-ročného útočníka Betis Sevilla, Valladolid, DC United, Olympique Marseille či Eintracht Frankfurt.

Pokiaľ by si však chcel rodák z Birminghamu opäť zahrať v Lige majstrov, jeho možnosti by sa zúžili na prestup do Fenerbahce Istanbul alebo Atalanty Bargamo. V talianskom klube by sa opäť stretol s Martinom Škrtelom, s ktorým bol viac než tri sezóny spoluhráčom na Anfield Road. Spoločne však žiadnu trofej vo farbách Liverpoolu nezískali.

ŠPORT: US Open bez Cibulkovej, stále ju trápi zranenie ľavej nohy

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info