fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
TASR "ilustračné foto"
SLOVENSKO ŠPORT

ŠPORT: Slovan pri vstupe do ligy povedie Radenkovič ako tréner

Futbalový ŠK Slovan Bratislava má dočasnú náhradu za odvolaného trénera Martina Ševelu. Pri ouvertúre „belasých“ vo Fortuna lige 2019/2020 na ihrisku nováčika súťaže povedie mužstvo obhajcu majstrovského titulu Vladimir Radenkovič.

„Vedením prvého tímu ŠK Slovan Bratislava bol poverený doterajší asistent trénera Vladimir Radenkovič, ktorý povedie mužstvo už v sobotňajšom súboji s FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa,“ uvádza sa v správe na oficiálnom webe Slovana.

ŠPORT: Jozef Čapkovič ostro kritizuje hráčov Slovana. Nezáleží im na klube a ich prioritou sú peniaze, hovorí legenda

Radenkovič pôsobí v Slovane Bratislava od roku 2016. Srbský kormidelník je držiteľom UEFA PRO licencie, ktorá je potrebná na pozíciu hlavného kouča v najvyššej slovenskej súťaži.

Ako je známe, vedenie úradujúceho slovenského futbalového majstra vo štvrtok odvolalo z pozície hlavného trénera Martina Ševelu. Dôvodom boli neuspokojivé výsledky a vyradenie v 1. predkole Ligy majstrov proti čiernohorskému klubu FK Sutjeska Nikšič. Spoločne so Ševelom, ktorý sa stal hlavným kormidelníkom Slovana v októbri 2017, skončil aj jeho doterajší asistent Ivan Vrabec. Bratislavský tím v uplynulej scéne na domácej ligovej scéne dominoval a získal titul šampióna.

ŠPORT: Líder Alaphilippe je víťazom individuálnej časovky v Pau, zvýšil náskok pred Thomasom (Tour De France)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info