HLAVNÝ DENNÍK
tasr
SLOVENSKO

Belousovovú naštvala Pohoda: Je jednostranná politická akcia! Prečo do diskusii nepozvú aj oponentov?

Mestská poslankyňa mesta Čadca a bývalá poslankyňa Národnej rady Anna Belousovová si myslí, že by na Pohodu mali pozývať aj ich názorových oponentov, napríklad Zem&Vek.

Belousovová sa na Facebooku rozhnevala na festival Pohoda, kde sa každý rok organizujú rôzne diskusie a pozývajú hostia, ktorí často súvisia alebo sa priamo angažujú v politike. Mnohých to nenecháva chladnými a pravidelne kritizujú Pohodu ako „festival politickej piesne“.

„Je to od začiatku a teraz čím ďalej tým viac vyslovene jednostranne politicky orientovaná akcia. Výber hostí a diskutujúcich to jasné dokazuje,“ napísala Belousovová na Facebooku.

V diskusiách jej názoroví oponenti. Toto opatrenie by podľa nej zabránilo „vymývaniu mozgov“, ktoré teraz podľa jej slov funguje na Pohode. Ako príklad uviedla mesačník Zem&Vek, ktorý už dobrú chvíľu nenájdete v regáloch väčšiny supermarketov.

Práve príspevok facebookovej stránky Zem&Vek bol zrejme takým „spúšťačom“ pre Belousovovú, keďže svoj status spojila so zdieľaním daného postu, ktorý je pripnutý nižšie.

Pravda o Jaguar Land Rover pri Nitre: Rozhovor s predsedom odborov – často tu preplácajú len polovicu nadčasov! (2. diel)

Je to od začiatku a teraz čím ďalej tým viac vyslovene jednostranne politicky orientovaná akcia .Výber hostí a…

Uverejnil používateľ Anna Belousovová Pondelok 15. júla 2019

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info