HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Karel Gott ukázal, že je napriek jeho veku stále vo forme! Prezradil tiež, komu vďačí za jeho šťastie

Instagram @officialkarelgott

Dnes, 14. júla má Karel Gott jubilejné 80. narodeniny, a tak je samozrejmosťou na programe dňa otázka, ako ich oslavuje. Čo prezradil jeho fanúšikom?

Už to pomaly vyzeralo, že Karel svoje narodeniny strávi v súkromí, v kruhu svojej rodiny a ukrytý pred zrakmi verejnosti. Opak sa ukázal byť pravdou.

MIMORIADNA SPRÁVA:Futbaloví chuligáni z Ventúrskej boli odsúdení na pol roka väzenia

„Dnešný deň je pre mňa slávnostný. Som šťastný vďaka vám!“, napísal Gott v príspevku na Instagrame, kde sa pochválil fotografiou ​​zo svojej oslavy.

Na fotografií má oblečenú fialovú košeľu a na tvári má široký úsmev. Pred sebou má Karel nádhernú tortu, ktorá je v motíve Slávika. „Tak tomu hovorím torta!“, pochválil sa majster na sociálnej sieti.

Podľa obrázku je isté, že zlatý Slávik oslavuje narodeniny niekde na záhrade. Otázkou je, kto všetko mu tam robí spoločnosť – istá je manželka Ivana a ich dve dcéry Charlotte Ella a Nelly Sofia.

Gottova dcéra Dominika, ktorá žije dlhodobo v zahraničí, by ho mala navštíviť až na konci mesiaca. Ďalšia Karlova nemanželská dcéra Lucia je údajne na dovolenke so svojimi deťmi.

NEHODA: Mužovi vbehol do cesty jeleň, nemal už šancu zabrzdiť (FOTO)

Slávik na svojom Instagrame ukázal, že aj vo svojom veku nemá problém so športom. Zverejnil krátke video, na ktorom je vidieť, ako hrá ping pong pred obrazovkou, na ktorej vtedy bolo pustené mužské finále Wimbledonu. „Aj v osemdesiatke je potrebné udržiavať sa vo forme,“ napísal Gott.

Muža s alergiou napadol roj ôs, zachránili ho policajti

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info