HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Harry a Meghan utratili za vaňu takmer 6-tisíc eur, ťažkú hlavu si naozaj nerobia

Meghan Markleová a Princ Harry s ich novou vaňou

Meghan a princ Harry utratili za prestavbu svojho nového domova takmer 2,4 milióna libier. S renováciou však nesúhlasia odporcovia britskej kráľovskej rodiny, ktorým sa výdavky zdajú byť škandalózne. Novopečení rodičia si však z ich sťažností nerobia hlavu a nedávno si zaobstarali luxusnú vaňu za takmer 6 tisíc eur.

Na verejnosť unikli informácie o cene rozsiahlej rekonštrukcie sídla Frogmore Cottage. Tá vojvodu zo Sussexu vyšla na takmer 2,4 milióna libier. Renovácia zahŕňala odstránenie pôvodného komína, stavbu novej strechy a schodov, vnútorného krbu či drevené podlahy,  stavebné plány sú údajne k dispozícii na miestnom úrade.

Najviac spravodajských produktov v minulom roku poskytla SIS rezortu vnútra

Meghan s Harrym si svoje hniezdočko lásky prestavujú podľa svojho obrazu a neboja sa siahnuť hlboko do vrecka. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu si pre farmársky vzhľad kúpeľne nechali údajne u prémiovej značky William Holland vyrobiť na mieru vaňu.

Luxusná vaňa však nie je jediný výstrelok. Podľa denníka Daily Mail si manželia do spálne zaobstarali veľmi drahý koberec. Lenže netrvalo príliš dlho, a koberec bol zničený. Vbehol na neho totiž jeden zo psov kráľovskej dvojice potom, čo svoje ťapky vykúpal v blate. Keď sa znečistený koberec pokúšal vyčistiť personál, použili na koberec príliš silná čistidlá. Z luxusného koberca sa tak razom stal koberec na odpis. Podľa zdroja si z tejto škody Harrry ani Meghan nerobili ťažkú ​​hlavu a objednali si nový.

Deštruktívna povodeň v Irkutsku (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info