HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

SULÍK ROKOVAL S KISKOM: Rozprávali sa o „konštruktívnej spolupráci“

facebook

Komunikácia medzi opozičnými subjektmi je nevyhnutná pre zostavenie dobrej vlády. Po pondelkovom stretnutí s lídrom strany Za ľudí Andrejom Kiskom to povedal predseda SaS Richard Sulík. O stretnutí informoval na sociálnej sieti s tým, že sa rozprávali o konštruktívnej spolupráci.

„Bolo to priateľské stretnutie, na ktorom sme sa rozprávali o spolupráci. Už dlhodobo je známe, že SaS ide do volieb samostatne, avšak komunikácia medzi opozičnými subjektmi je nevyhnutná pre zostavenie dobrej vlády pre Slovensko po voľbách 2020,“ skonštatoval pre TASR Sulík s tým, že Kisku pozná už zhruba 12 rokov. Podľa jeho slov sa spoznali ešte pred jeho vstupom do politiky a sú dlhoroční priatelia.

POČASIE: Horúčavy končia, blíži sa studený front. Západ by mal spozornieť!

Kiska na sociálnej sieti doplnil, že neformálne rozhovory o spolupráci chce absolvovať s každou demokratickou stranou. So Sulíkom sa podľa jeho slov vždy vedeli porozprávať. „Nie vždy sme sa na všetkom zhodli, ale máme spoločný cieľ – urobiť zo Slovenska lepšie miesto pre život,“ uviedol.

To, že SaS pôjde do volieb samostatne, podľa jeho slov nebráni tomu, aby spolu hovorili o konkrétnych krokoch pre Slovensko, či už pred voľbami, alebo po nich. Dodal, že podobný rozhovor absolvoval pred týždňom aj s koalíciou Progresívne Slovensko a Spolu.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info