fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

„Žiaden Izrael, žiadni doktori,“ poprel pred novinármi pôvodné správy Fico

tasr

Predseda Smeru-SD Robert Fico chce do volieb v roku 2020 naďalej viesť stranu. V Smere-SD spúšťa v súvislosti so situáciou vnútrostranícku diskusiu. Oznámil to v piatok na brífingu v Bratislave. Na personálne zemetrasenie v Smere-SD nevidí dôvod. Fico tiež nekomentoval informácie o mimoriadnom sneme Smeru-SD, ani o tom, že by premiér Peter Pellegrini mohol kandidovať za predsedu strany.

„Žiaden Izrael, žiadni doktori,“ poprel pred novinármi pôvodné správy o svojom pobyte Fico. V strane ešte po voľbách, v ktorých Smer skončil až na druhom mieste, odkázal, že ide na dva týždne do zahraničia.

Väčšina ľudí z vedenia strany pritom nevedela, kam ide. Sám teraz tvrdí, že cestoval po Slovensku a bol aj v Mostare v Bosne a Hercegovine na otvorení výstavy obrazov spolu s ministerkou kultúry Ľubicou Laššákovou.

Fico je späť v centrále Smeru. Dva týždne dohadov kde je sa skončili

Predseda Slovenského paralympijského výboru Ján Riapoš, ktorý sa na výstave v Mostare zúčastnil, potvrdil, že na jej otvorení bol aj Robert Fico. „Prišiel päť minút pred jej začatím, zostal na otvorení výstavy a po recepcii odišiel.“

Nevie však povedať, či ministerka Laššáková počítala s jeho účasťou, alebo sa tam objavil nečakane.

Fico sa vrátil vo veľkolepom štýle. Ako predseda Smeru sa chystá vyhrať voľby, spúšťa vnútrostranícku diskusiu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info