HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Tóth: Podľa ústavy je suverénom moci ľud. Je naším právom vzoprieť sa a odmietnuť diktátora

Hlavný hygienik SR Ján Mikas / SITA/Branislav Bibel

Čo je Mikas Lenin, že si dovoľuje vládnuť dekrétmi? A čo je Lengvarský Mengele, že svojvoľne organizuje na hraniciach selekcie?“ pýta sa Peter Tóth. Dodáva, že príslušníci Policajného zboru a Ozbrojených síl SR nie sú oddiely SS.

„To, čo sa odohráva na slovenských štátnych hraniciach, je čistokrvná selekcia. Naposledy v Európe aplikovali túto prax vtedy, keď bol nemeckým kancelárom istý nepochopený maliar z Viedne,“ upozorňuje na sociálnej sieti Peter Tóth.

„Čo je Mikas Lenin, že si dovoľuje vládnuť dekrétmi? A čo je Lengvarský Mengele, že svojvoľne organizuje na hraniciach selekcie?“ pýta sa.

Mazurek: Očkovací fašizmus vo väzniciach! Vláda chce nátlakom nútiť väzňov dať sa očkovať. Za každú cenu

„Našťastie príslušníci Policajného zboru a Ozbrojených síl SR nie sú oddiely SS, a preto ešte stále máme možnosť slušne, no jednoznačne im povedať, že Slovenská republika je demokratická krajina, v ktorej môžu konať štátne orgány len na základe zákonov, nie dekrétov subalterných úradníkov,“ nádeja sa Tóth.

„Nebojme sa povedať nie experimentálnemu očkovaniu, testovaniu bezpríznakových ľudí aj neústavnej a gestapáckej karanténe. Podľa ústavy je suverénom moci v Slovenskej republike ľud. Keď vláda stráca legitimitu, keď namiesto zákona riadi krajinu dekrétmi, je našim právom vzoprieť sa a odmietnuť diktátora,“ uzatvára svoj príspevok bývalý novinár.

Portál Ďateľ si všíma dvojaký meter mainstreamových inkvizítorov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info