HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Takto sa musela Ďurianová uskromniť s platom v RTVS: Za všetko môže TV JOJ!

Marianna Ďurianová / Facebook (Anketa OTO)

Moderátorka Marianna Ďurianová už len spomína na hviezdne chvíle v Markíze. Okrem pozornosti, ktorej sa jej dostávalo, mala aj plat rozprávkový.

Dnes si vie ako moderátorka športu vo verejnoprávnej televízii zarobiť až o viac ako polovicu menej, ako bola zvyknutá v Markíze, píše Šarm.

Pôvabná blondína si totiž počas markizáckej éry vedela prilepšiť až o 4 tisíc eur mesačne. Tento na slovenské pomery priam rozprávkový plat je však už dávno len minulosťou. V RTVS si totiž ako moderátorka športu príde „len“  na 1 800 eur, čo je o viac ako polovicu menej, ako bola zvyknutá.

Ženy Vila Rozborila: Rozvod kvôli nevere či randenie so Silviou Kucherenko!

Pozíciu si obhájil len Rozboril

Ďurianová dala v Markíze výpoveď na začiatku roka 2014. Dôvodom mala byť konkurencia, teda TV JOJ. Tá sa rozhodla Ďurianovú, ktorá v Markíze pracovala trinásty rok, spolu s Paľom Bruchalom a Vilom Rozborilom stiahnuť k sebe na Kolibu.

Jojka tak mala nalákať markizákov na až neuveriteľný 8-tisícový plat. Šéf televízie však dostal výpoveď skôr, ako sa podpísali zmluvy a jeho náhradník, dovtedajší výkonný riaditeľ pre financie, s týmito astronomickými platmi nesúhlasil. Jediný, kto sa usadil, aj to zďaleka nie za 8-tisíc mesačne, bol moderátor Vilo Rozrobil. Ten si do Jojky pretiahol aj svoju reláciu Modré z neba, z čoho vzniklo jojkárske V siedmom nebi.

Slotova formula či Ficov 15-tisícový telefón: Z akých luxusných hračiek sa museli slovenskí politici vykrúcať?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info