HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Baránek: Keď začnú rozprávať Fico a Kaliňák, tak tu neostane kameň na kameni!

Ján Baránek nechápe, ako sa dá veriť ministrovi, ktorý v priamom prenose klame, že žiadna vojna policajtov tu nieje. Zdroj: FB / Ján Baránek (self)

Súčasná vláda, ale aj jej „klon“, ktorý pôsobil pred ňou, čelí obrovskej kritike. A to prakticky zo všetkých strán. Nespokojnosť drvivej väčšiny národa je obrovská, čo konštatuje aj politický analytik Ján Baránek.   

Vláda Igora Matoviča a následne aj totožná Eduarda Hegera tlačí Slovensko ku dnu nielen ekonomicky, ale aj psychologicky a mentálne. Toľko nevraživosti tu ešte nebolo, čo potvrdil v rozhovore pre portál ereport.sk aj politický analytik Ján Baránek. A ten si tentokrát pred ústa servítku naozaj nedával.

„To je choré. To je absolútne chorý stav,“ myslí si o celej situácii Baránek. Dodáva, že jemu predsa nebude plagiátor moralizovať, čo má robiť a čo má dodržiavať

„Keď začne Fico rozprávať, keď začne Kaliňák rozprávať, tak to tu neostane kameň na kameni a budeme sa čudovať, kto potom pôjde do väzby,“ konštatuje politický analytik. Tvrdí, že je to celé infantilné a nehodné. „V akom štáte sme? Kto tu vládne? Nežijeme v právnom štáte. Takéto niečo tu nerobili ani Mečiar, ani Fico a ani Dzurinda!” tvrdí Baránek. Podľa neho ľudia naleteli šéfovi OĽaNO Igorovi Matovičovi

 „Volič sa musí cítiť ako oklamaný hlupák, pretože naletel Matovičovi na jeho boj proti korupcii. To nie je boj proti korupcii, to je pomsta,” myslí si Baránek.

Ján Baránek: NAKA nemala ísť po Zuriana, ale po Matoviča. Podozrenia voči nemu sú veľmi vážne

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info