HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Ministrovi Naďovi klesá výkonnosť. Po 37 konvojoch cudzích vojsk príde týždeň s „iba“ 22 presunmi

Ilustračné foto TS MO SR. Autor: MO SR - KOd

Ministerstvo obrany upozorňuje obyvateľov, že v období od 17. do 23. mája 2021 je cez územie SR plánovaných 22 cestných presunov zahraničných ozbrojených síl. Naďovi klesá výkonnosť o rovných 15 konvojov.

Rezort obrany v tlačovej správe zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Okrem cudzích vojsk budú pendlovať aj naši

V období od 17. do 23. mája 2021 sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách Sliač – Kamenica nad Cirochou. CV Lešť – Nitra, Sereď – CV Lešť a späť. Sereď – Martin a späť. Hlohovec – Dubnica nad Váhom, Zemianske Kostoľany – Nemšová a späť. Zemianske Kostoľany – Veľká Ida a späť. Zemianske Kostoľany – Sliač a späť, Nováky – VTSÚ Záhorie, Sliač – Zemianske Kostoľany. Ako aj na trase Zemianske Kostoľany – Ružomberok a späť a v rámci miest Nitra a Zvolen.

Kam sa pozrieš, tam vojsko. Aj na železnici

Plánované sú tiež železničné presuny techniky OS SR na trasách Sása-Pliešovce – Nitra, Zemianske Kostoľany – Kuchyňa, Vrútky – Trenčín, Malacky – Sása-Pliešovce, Martin – Sása-Pliešovce, ako aj na trase Trenčín – Prievidza.

(Medzititulky red. HD.)

Niekto sa definitívne zbláznil, alebo je vojna? Ďalších 37 presunov cudzích armád za týždeň po Slovensku!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info