HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dara sa vrátila k aerobicu: V zarezanom úbore ukázala možno viac ako chcela (FOTO)

Dara Rolins / Instagram (@dararolins_vermi)

Tejto mamine vraj ide na päťdesiatku? Tomu sa snáď ani nechce veriť. Dara Rolins vyzerá stále úžasne a nič na tom nezmenil ani odvážny retro outfit, ktorý si navliekla na domáce cvičenie aerobicu. Áno, počujete dobre – aerobic! Keď to na ňu príde, jednoducho to musí von, píše server ctidoma.cz

Už viac ako rok bojujeme s pandémiou koronavírusu, miernejšie reštriktívne opatrenia striedajú prísnejšie, niekoľko mesiacov sme prežili v lockdowne doslova zavretí doma. Niet sa čomu diviť, že mnohým ľuďom viac či menej „hrabe“.

Vytancovať a vykričať

Stres a nahromadená energia sa dajú odbúrať mnohými spôsobmi. Ten, ktorý zvolila Dara Rolins, je nepochybne jedným z najúčinnejších. Zacvičiť si je skvelé pre telo i dušu. „Potrebovala som sa vytancovať, vykričať, tzv. vyskočiť z kože,“ píše Dara Rolins na svojom instagramovom profile. Zvolila si na to síce štýl populárny pred nejakými dvadsiatimi rokmi, ale to vôbec nevadí! „Cvičme v rytme“ v jej podaní nemá chybu.

Urobila to schválne?

A kto by sa sexi postavičkou nepochválil, všakže? Dara možno dokonca ukázala viac, ako sama chcela. Cvičebný úbor sa jej totiž tak trochu „odhrnul“ a odhalil speváčkin zadok. Alebo to bol šikovný ťah, ako ešte viac upútať zraky fanúšikov?

Zaočkujte sa, aby sme sa čím skôr vrátili k týmto veciam, vyzýva Gröhling s pivom v ruke

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info