fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Belohorcová schytala výsmech v Tvári! Kto si neodpustil narážky na šteklivú minulosť?

Zuzana Belohorcová / Instagram (@zuzanabelohorcova)

Zuzana Belohorcová (45), ktorá aktuálne žiari v televíznej šou Tvoja tvár znie povedome, pod drobnohľadom celej krajiny prežíva aj menej príjemné chvíle než len tie okamihy, kedy ju porota chváli. Napríklad keď sa verejne vtipkuje na účet jej „škandalóznej“ minulosti, píše Blesk.

Ruku na srdce, tak škandalózna v skutočnosti zas nie je. Párkrát síce pózovala pre prestížny pánsky časopis Playboy, a tiež moderovala dve šteklivé relácie, ale dnes je mamičkou dvoch detí. Aj preto titul „učiteľky sexu“, ktorým bola jednu dobu označovaná, nemá v obľube. „Samozrejme, človeku to nie je príjemné. Aj keď sa nehanbím za to, čo som robila. Nerobila som nič zlé, bola som len moderátorkou v čase, keď ešte boli tieto témy tabu, tak som veľmi jemne a decentne moderovala program. Priznám sa, že toto sú naozaj nepodstatné veci v živote,“ povedala denníku Nový Čas.

Sex a erotika v pamäti

Napriek tomu jej nebolo dvakrát príjemné, keď jej účinkovanie v televíznych talkshow zameraných na sex a erotiku, vyčítali po jej vystúpení v relácii Tvoja tvár znie povedome. Belohorcová sa tam objavila v koži speváčky Madonny (62) a zaspievala jej hit Frozen. Hoci bola oblečená doslova od hlavy až po päty a nič zo svojho zvodného tela neukázala, muži v porote sa neubránili narážkam. „Zuzka, to bolo také nádherné éterické vystúpenie. Ty si tak kreslila rukami. Ja som normálne videl, akoby si maľovala štetcom lásky,“ vyhlásil napríklad moderátor Martin Nikodým (49) v odkaze na jej ikonickou vetu z erotickej relácie.

Manžel Belohorcovej vyčíňa na Kanároch so známymi sexicami, kým ona natáča Tvár (FOTO)

Nevkusné poznámky

A v tomto duchu pokračovali aj ďalšie. „Zuzana krstila náš druhý album, ktorý sa volal Mám chuť, a bola na ňom nafukovacia Anča,“ povedal spevák Mário Kuly Kollár (49), a pokračoval: „Ty si bola zrazu v tom ventilátore, ktorý vial ten vzduch… Si bola ľahká ako pierko,“ dodal potmehúdsky. Keď sa potom pridal aj hudobník Marián Čekovský (43), a chcel dať k dobru veselú historku z natáčania klipu, kde s ním Belohorcová vystupovala v sprche, skočila mu už vnadná blondínka radšej do reči a nenechala ho dohovoriť. Na známej moderátorke bolo skrátka vidieť, že jej tieto poznámky už rozhodne nie sú po chuti…

„Ja som presne čakala, že toto bude,“ usmievala sa do kamier. Potom priznala, že je na podobné poznámky za tie roky už zvyknutá. „Keď bol človek raz moderátorom erotickej relácie, pamätá si to každý. To aj poteší, ale na druhej strane by už stačilo,“ vyhlásila rázne.

Internetoví zabávači sa pustili do Matoviča: Z najpodarenejších meme obrázkov pôjdete do kolien

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info