fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Skôr objavíš Atlantídu ako svoje vodcovské schopnosti! Komik ponížil Matoviča

Jakub Gulík / Facebook (Ladies Comedy)

Jakuba Gulíka ľudia poznajú ako stand-up komika účinkujúceho v Silných rečiach. Tentokrát si vzal na mušku premiéra Igora Matoviča, píše portál eReport.

 

„Dnes to bude o tebe, Igor,“ začal komik. „Igor, ja som už vedel, že bude zle, keď som pred voľbami videl, ako ti stúpajú preferencie. Ja som vedel, že nie si ten správny človek,” nešetril kritikou Gulík, podľa ktorého je najhoršie to, že Matovič sa ani len nesnaží zlepšovať v svojej profesii a pracovať na sebe.

AKTUÁLNE: Krajčí sa rozplačkal a konečne podal demisiu. Matovič sa opustil a obviňuje celý svet

Ako príklad pripomenul premiérove trapasy vrátane návštevy veľvyslanca Bieloruska Igora Alexandroviča Leščeňa, kedy mal Matovič obuté tzv. číňany. „Žena má milióny a ona ťa nechá ísť takto? Si normálny? Ten veľvyslanec sa musí cítiť, že prišiel za premiérom a nie, že prišiel na hodinu flauty,” čudoval sa.

 

Následne premiérovi odkázal, že jeho vládnutie je hrozné a že skôr objaví Atlantídu ako svoje vodcovské schopnosti. Ďalej uviedol, že Matovič nemá žiaden rešpekt a ľudia mu na opatrenia kašlú.

 

Ako ďalší príklad uviedol nedávne stretnutie s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. „Igor, ty padáš rýchlo, rýchlo na samé dno, kde ťa už očakáva Rado Procházka a má nachystanú záchrannú sieť,” kritizoval komik.

Monika Beňová: Vnímam smútok a rastúci hnev ľudí. Vláda hnevá aj mňa!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info