fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Na mol opitá začala močiť pred zrakmi okoloidúcich: Plačková to na žúrke v Jasnej prehnala

Zuzana Plačková / Instagram (@queen.plackova)

Na Slovensku platí zákaz vychádzania už pomerne dlho a Slováci sú z toho už poriadne zdeprimovaní. Mnoho z nich je pritom znechutených o to viac, keď skrz sociálne siete uvidia Zuzanu Plačkovú, ako na mol opitá močí v snehu na chatovej žúrke v Jasnej, píše portál Plus jeden deň.

Niekedy by sa mohlo zdať, že nariadenia proti šíreniu koronavírusu neplatia pre všetkých rovnako. Obzvlášť, keď ide o nejakú známu tvár, ktorú sledujú masy ľudí. Inak tomu nebolo ani na Instagrame influencerky Zuzany Plačkovej, ktorú sleduje už viac ako 720-tisíc followerov.

Naša „Queen“, ako samú seba zvykne nazvať, to však naposledy značne prehnala. To, že si alkoholový flám na horách užila naplno, mohli všetci vidieť v jej tzv. „príbehoch“ na Instagrame. Toto však malo radšej zostať iba v osobnom foto archíve.

Zuzana Plačková má nové plastiky tváre! Zaplatila za ne neuveriteľné peniaze

Keď totiž na mol opitá Plačková stála pred bufetom, veľmi si nad miestom vykonania potreby nelámala hlavu. Z nenazdajky si stiahla nohavice, čupla si a začala pred všetkými močiť, čo prítomní ihneď zdokumentovali na telefóny. Následne sa to rozhodla sama zavesiť na Instagram, čo po vytriezvení usúdila ako nie veľmi rozumný krok a videá následne vymazala.

„No, odvážila som sa teraz pozrieť si všetky svoje stories, samozrejme som to musela premazať! Povedzte mi, prečo som taká sprostá, keď som opitá? Prečo?“ So zachripnutým hlasom si spytuje svedomie na jej obľúbených sociálnych sieťach Plačková.

Nový flek Zuzany Fialovej: Inšpiruje sa Dianou Mórovou?

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info