fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Za všetko, čo napácha, musí skončiť Matovič pred súdom, tvrdí Belousovová

Anna Belousovová už má premiéra Matoviča plné zuby.

Igor Matovič musí skončiť pred súdom za všetko, čo napácha. Uviedla to v statuse na sociálnej sieti bývalá predsedníčka SNS Anna Belousovová

Verejnosť si už zvykla, že za zle zvládnuté situácie v boji s koronavírusom nie je nikdy vinný Igor Matovič, ale niekto iný. Premiér totiž vždy elegantne prehodí vinu na niekoho druhého. Po Richardovi Sulíkovi, samosprávach či obyčajných ľuďoch sú to tentokrát vedci. A to už rozhnevalo i bývalú šéfku SNS Annu Belousovovú, ktorú naštvali najmä premiérové slová na tlačovej besede: „Keď som počas prvej vlny krajinu riadil ja, boli sme najlepší na svete. Dnes ju riadia vedci a sme najhorší.“

Matovič je nechutný egocentrický, arogantný a cynický sociopat

Tieto slová podľa Belousovovej „odhaľujú Matovičov chorý, duševný svet“. „Na Slovensku máme počet úmrtí na COVID-19 aktuálne 6 577! V nemocniciach je 3 672 ľudí s potvrdeným Covidom. V tejto katastrofálnej situácii predsedu vlády zaujíma jediné: Ako sa zbaviť zodpovednosti,“ píše.  Podľa nej Matoviča nezaujíma tých 6 577 mŕtvych, ktorých má na svedomí, ale on sám.

„Nechutný sebastredný, arogantný a cynický sociopat, ktorý okrem seba nemá rád nikoho. Všetci okolo sú hlúpi, len on je najmúdrejší a všetci mu krivdia,“ píše Belousovová.  Premiér podľa nej nemá nemá ani náznak pokory a prihlásenia sa k zodpovednosti za šírenie vírusu počas celoplošných testovaní.

„Ani náznak ospravedlnenia sa za to, čo spôsobil. On si to hádam neuvedomí ani vtedy, keď skončí pred súdom za všetky svinstvá, čo napáchal. A on tam skončiť musí. Inak by sme mohli z nášho slovníka vymazať slovo spravodlivosť,“ vyhlásila Belousovová.

„Vypadnite už konečne do čerta!“ odkazuje Belousovová vláde Igora Matoviča

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info