fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Recept na dlhodobé a šťastné manželstvo podľa sexuológa Uzela a Milana Lasicu

Milan Lasica / Facebook (Miro Zbirka)

Viac ako 40-ročným manželstvom sa môžu pochváliť Milan Lasica a Magda Vášaryová, ktorí si za tú dobu prešli kadečím. Aj po rokoch je však stále harmonické, a tak legendárny herec môže rozprávať o tejto téme s kľudným svedomím, píše Nový Čas.

V najnovšej epizóde relácie Zlaté časy o téme manželstva debatovali Milan Lasica, český sexuológ Radim Uzel a moderátorka Elena Vacvalová.

„Ja si myslím, že najväčší kameň úrazu vo vzťahu muža a ženy je úprimnosť,“ začal Lasica. „Rozumná žena vie, že by mala, nie prehnane, ale predsa len trošku muža obdivovať a muž by mal zase vedieť, čo by mal voči tej žene predstierať,“ spresnil.

Sexuológ Uzel na to zareagoval tzv. štyrmi prikázaniami, ktoré by ženy mali dodržiavať, ak chcú mať pokojné a harmonické manželstvo.: „Uvarené, upratané,“ uviedol ako prvé prikázanie. „Nezaťažovať starosťami, obdivovať a sex, kedykoľvek chce,“ dodal tri ďalšie. Následne uviedol aj ženské očakávania voči mužom: „Žena zase očakáva samozrejme posedieť a porozprávať, duševné porozumenie a splniť očakávania, pretože žena málokedy povie niečo na rovinu,“ uzavrel Uzel.

Milan Lasica oslavuje 81. narodeniny: Neuveríte, aký špecifický darček dostal! (FOTO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info